YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

10/02/2011 18:59:00

Merhaba ben Hamile Eğitmeni Ebe Seda Kollu

Türkiyede yurt dışındaki doğum teknikleri ve imkanları olan ebelerin aktif rol aldığı,ebelerin eğzersiz yaptırdığı,doğumunuzdan önce eğitim verdiği,eşinizinde doğumunuzda bulunabileceği doğum evi olsa burada doğum yapmayı tercih edermiydiniz..?

10/03/2011 12:33:00

Merhaba, hani nerdesiniz, ben yokum diye mi kimseler gelmemiş :)

Gittik doktorumuza herşey yolunda gördük kuzumuzu:)

Seda hanım, herşeyden önce keyfi sezeryan yasak olmalı, sonra da o dedikleriniz olursa harika olur :)))

10/03/2011 15:04:00

e_b_e selam,

Ebelerin yaptırdıkları doğum egzersizlerini, doğumdan önce verdikleri eğitimleri ve eşimin doğumda bulunmasını kesinlikle tercih ederdim. Ancak doğum evinde doğum yaptırmak için öncelikle hastanenin çok yakın olması ve ambulansın çok hızlıca gelip sizi hastaneye yetiştirebilmesi gibi detayları göz önünde mutlaka bulundururdum. 

Fatma Anne, 

Kaç haftalık oldu bebeğin? Herşey yolunda mı? Ben de haftaya gittiğimde ultrasona gireceğim.. 

YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

10/03/2011 16:05:00

merhabalar cevaplarınız için teşekkür ediyorum.

Keyfi sezeryanı yasaklamaya benzer ciddi tedbirler almaya başladı Sağlık Bakanlığı.

Cevaplarınızın bu yönlü net olması çok sevindirici..

Siz doğal doğumu isteyin yeter ki.. çok rahat,ağrısız,kısa bir normal doğum yapmış biri olarak sizlerle dogal doğumun ayrıntılarını paylaşabilirim

10/04/2011 08:03:00

Günaydın,

teşekkürler kızlar, hrşey yolunda çok şükür :)
sizler neler yaptınız neden kimse yok,
Sevde, Eylem huuuu

10/04/2011 08:23:00

Ohh afiyet olsun :) ne öğretminisin sen?

10/04/2011 08:48:00

Hoşgeldin Necla, ben olmasam burada sohbet yürümüyor :p

bu arada yakında öğreneceksin cinsiyeti çok heyecanlı :))ikili testlerini yaptıran var mı? ben çok heyecanlanıyorum yahuu bu testlerde :D

10/04/2011 10:32:00

Amin canım inşallah, seninde güzel haberlerini bekliyoruz, sorunsuz atlatırsın, insan tedirgin olmaz mı olunuyor kolay bir durum değil çünkü Allah hiçbirimize yaşamasın

10/04/2011 10:51:00

GeldiM:)
Çok sıkıntılıyım ben ama bulantılar tüketti beni dün mecburen çıkardım afedersiniz:( kızımla o kadar zor oluyor ki bugün biraz toparlanmaya çalışıyorum onu parka indiricem, kaç gündür hiç indirmedim çocuk da bunaldı artık

10/04/2011 11:08:00

Sevde'cim geçmiş olsun,

Hava çok güzel sana da iyi gelir belki, ben indiremiyorum çünkü birazdan uyyacak, okuldan yeni geldi uyandığında da soğuk oluyor artık:(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...