YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

10/07/2011 07:20:00

HOŞBULDUK KZLAR.vallahi aynen öyle.yıka ütüle,temizlik vs.birde havalar soğuyor kışa hazırlık...şu halde canımız çıkar.tatil güzeldi.iki gün hava çok rüzgarlı oldu duramadık plajda.kızım inanılmaz keyifliydi.doğduğundan beri suyu çok sever.arkadaşlar 6 gece otelden sonra bir pansiyona geçtik iki gece için.biraz gezelim dedik.bilmeyenler ve görmeyenler varsa şnorkellerinizi alıp phaselis e gidin mutlaka.batık şehrin üzerinden yüzüp bilmem kaçbin yıllık kalıntılara dokunuyorsunuz.her sene ugrarız biz.meraklıyımdırda zaten böyle şeylere.suyu banyo suyu kıvamnda ılıkki harikaydı.girişler 7-8 lira,içeride yiyecek birşey yok ama dışarıdan sipariş mümkün. yakında yazacağım bunları ama hemen paylaşayım istedim sizinle..sonra efendim eşim çok ilgiliydi valiz bile toplatmadı bana aman maşallah, birde ara ara bulantım oldu yemekten sonra geçti söölemesi ayıp bir kilo almışım, bir akşamda şeytana uyup yarım kadeh şarap içtim oh iyi ettim.dönerken maraton halinde phaselisten geldik pansiyona, alelacele banyo-valiz-giyin çık koştura koştura yemeğe....birde yedikki söylemesi ayıp ben zaten tok karnıma yedim, öyle rahatsız etti ki anlatamam kimseye bişey demedim ama tabii.yarın bir arkadaşımda güne gideceğiz, akşamına bir diğerinin bebişinin diş buğdayına vs.vs.işler bekleyecek...bu arada benim karnım kocaman hiç demezsiniz 2.5 aylık diye haaa az daha unutuyordum doktorum son kontrolde bebeğimizi 9 haftalık dedi yaa biz sekiz biliyorduk.şimdi 10 oldu ozaman.bunu daha önce söylemişmiydim acaba.neyse daha biirsürü şey vara anlatacak ama şişirmeyeyim sizi.bugün evdeyim akşama kadar akşam bir saat için doğum yapan br arkaaşıma

10/07/2011 07:20:00

HOŞBULDUK KZLAR.vallahi aynen öyle.yıka ütüle,temizlik vs.birde havalar soğuyor kışa hazırlık...şu halde canımız çıkar.tatil güzeldi.iki gün hava çok rüzgarlı oldu duramadık plajda.kızım inanılmaz keyifliydi.doğduğundan beri suyu çok sever.arkadaşlar 6 gece otelden sonra bir pansiyona geçtik iki gece için.biraz gezelim dedik.bilmeyenler ve görmeyenler varsa şnorkellerinizi alıp phaselis e gidin mutlaka.batık şehrin üzerinden yüzüp bilmem kaçbin yıllık kalıntılara dokunuyorsunuz.her sene ugrarız biz.meraklıyımdırda zaten böyle şeylere.suyu banyo suyu kıvamnda ılıkki harikaydı.girişler 7-8 lira,içeride yiyecek birşey yok ama dışarıdan sipariş mümkün. yakında yazacağım bunları ama hemen paylaşayım istedim sizinle..sonra efendim eşim çok ilgiliydi valiz bile toplatmadı bana aman maşallah, birde ara ara bulantım oldu yemekten sonra geçti söölemesi ayıp bir kilo almışım, bir akşamda şeytana uyup yarım kadeh şarap içtim oh iyi ettim.dönerken maraton halinde phaselisten geldik pansiyona, alelacele banyo-valiz-giyin çık koştura koştura yemeğe....birde yedikki söylemesi ayıp ben zaten tok karnıma yedim, öyle rahatsız etti ki anlatamam kimseye bişey demedim ama tabii.yarın bir arkadaşımda güne gideceğiz, akşamına bir diğerinin bebişinin diş buğdayına vs.vs.işler bekleyecek...bu arada benim karnım kocaman hiç demezsiniz 2.5 aylık diye haaa az daha unutuyordum doktorum son kontrolde bebeğimizi 9 haftalık dedi yaa biz sekiz biliyorduk.şimdi 10 oldu ozaman.bunu daha önce söylemişmiydim acaba.neyse daha biirsürü şey vara anlatacak ama şişirmeyeyim sizi.bugün evdeyim akşama kadar akşam bir saat için doğum yapan br arkaaşıma ugramaya niyetim  var, akşama kadar buradayım yani.hadi bana kolay gele tabii sizede.

10/07/2011 07:32:00

Eylem, bu enerji maşallah, dün ben alışerişe gittim diye akşam ağrıdan ölüyordum bugün dışarı çıkasım yok o nedenle:):)

Kolay gelsin sana :)

10/07/2011 11:02:00

sağol canım öyle vallahi mizac olarak zaten çok hareketliyim ama bu aralar mecburiyetten koşturuyoruz....şimdi biraz kaçıyorum kızlar hepinize iyi çalışmalar, öptüm..

10/07/2011 11:21:00

slmmmm kızlar... bende ara ara girip çıkıyorum foruma ama yazmaya pek fırsat bulamıyorum. malum cuma günü işler yoğun. 

neyseki h.sonu geldi. buna çok seviniyorum...
eylem hoşgeldin... gerçekten enerjin harika... tebrik ediyorum. ben işten eve dönüyorum yemek yapmaya üşeniyorum bazen .o kadar bitkin olduğum günler oluyor. 

herkeze mutlu, sağlıklı  günler........

10/07/2011 12:13:00

Bende geldim :) o kadar pinekledikten sonra arkadaşım aradı hadi öğlen dışarıda yiyelim diye bende duş aıp kuaföre  gittim havam değişti, şimdi oğlum uyuyor bende yemek yapacağım:)

10/07/2011 13:33:00

bende bi fırsat bulup kuaföre gitmek istiyorum yaaaa....

kendimi çok bakımsız hissediyorum bu aralar.... 

10/07/2011 13:42:00

Alev bende föne gittim zaten, siz ne düşünüyorsunuz bilmem ama hamileyken boya yaptırmayanlardanım, oğlumda yaptırmamıştım ama bu  kadar beyazım yoktu :( tatile gitmeden röfleee diye yalvardım kuaförüme yapmadı erken diye, bugünde diyor ki keşke yapsaymışım tam denk gelecekti, beyazlarım görünmeye başladı ama yaptımayı düşünmüyorum şimdilik iyice uzayınca ne düşünürüm bilemiyorum tabi, büyük konuşmak yok:)

10/07/2011 13:45:00

sıhhatler olsun canım... 

benimde fön vs... işlerim varda bi türlü gidemedim. belki yarın bi fırsat bulup kaçarım. 
bende senin gibi boya yaptırmıyorum canım. mertte de yaptırmamıştım. bundada yaptırmam.
zaten uzun yıllardır kendi saç rengimi kullanıyorum. beyazım yok daha çünkü. 
keşke yapıvverseymiş o zaman... uzun bi süre rahat ederdin sende. napalım sağlık olsun.... 

10/07/2011 19:55:00

Kızlar sabahki tüm planlarım suya düştü. Bir anda bünyem coktu hasta oldum boğazım ve burnum fena yatKtan yazıyorum su an. Terketsem hafifler belki daha olmadı sabah k.b.b a gideceğim iğne versin yaa kıza bulaşmada barii yarın yatacağım vallahi iyigeceler saglicakla kalın

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...