YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

10/08/2011 12:17:00

Ah yaa, nazar mı değdirdik sana :(

çok geçmiş olsun şimdi nasılsın?

10/08/2011 15:10:00

herkese merhaba,
yoklamalar yapılmış ama ben okula gittiğim günler giremiyorum genelde:( dün doktora gittim veeee kalp atışlarını duyduk:)))) Kızımla babası da girdi tabi kızım çok etkilendi o doktor annemin karnına ne yapıyo der gibi bakıyodu:)) Şimdi keyfim yerinde ama inşallah sağlıkla alırız bebeklerimizi kucağımıza çünkü etrafımda iki hamileden olumsuz haberler geldi moralim bozuldu etkileniyor insan hele ki hamile olunca daha da çok etkileniyor:(

10/08/2011 15:13:00

eylem çok geçmiş olsun enerjine nazar değdi:( iyisindir şimdi inşallah.

10/08/2011 19:07:00

teşekkür ederim kızlar.sağolun.kızıma sıçramasın diye hasta oldukca antibiyotik aldım sanırsam bünye hap istyor ama artık içmeyeceğim.2 ayda bir hastalanır oldum.bugün daha iyiyim ama eve kapandım tüm gün.merak etmeyin bana nazar falan değmez.sevdeciğim sen moralli ol ki bebek te iyi olsun.doğuma kadar bebeklerle ve çocuklarla ilgili olumsuz haberleri izleme.ben öyle yapıyorum vallahi insan kıyaslamaktan kendini alamıyor yoksa.gelen haberlere de fazla takılma hayatım ne yapalım mantık yürütemeyince allahın bir bildiği vardır diyeceğiz....hadi bebişine bak sen.öpüyorum kızlar ve ucuyorum.iyigeceler.mucxx..

10/08/2011 19:11:00

bişey söylemeden edemeyeceğim profil resmime hiç dikkat ettinizmi bilmiyorum.kızımın 1.yas günü partiinden.sabah başlamak sureti ile akşama kadar sadece ağladı.canım partiyi kendinede bizede zehir etti zilloş o gün.KIZLAR 3.YAŞ PARTİMİZDE KİMBLİR BELKİ SİZDE OLURSUNUZ....vallahi ellerimle yöresel mutfaklardan seçmeler döktürüyorum en az 12-13 çeşit.ne dersiniz birgün toplanırmıyız...

10/09/2011 16:37:00

Geldimmmm:) Sevde'cim gözümüz aydın, sorma ben hiç dayanamıyorum öyle haberlere,hasta çocuklu haberlere dizilere vs. zaten sevmem hamile olunca daha da kötü oluyorum ama uzak kalmak imkansız, her dr randevumuz kalp çarpıntıları ile geçiyor dr kalp atışını alıncaya kadar nefesimi ututuroum gerçi hareketleri hissetmeye başlayınca daha kolay olacak sanırım :)

Eylemm ben farkettim daha yakından bakayım dedim ama yetkim yokmuş :p ama prof. fotoğraf sanırım muhteşem görünüyor, zilli demek perişan etti sizi ama bizim bebeler genelde yalnız büyüyorlar kalabalık görünce de öyle olmuş olabilir, bişiler oluyor en iyisi ağlayayım demiştir :)
Bnede bayram havasında yapıyorum doğum günlerini ama sanırım bu yıl ( 29 ekim) biraz geçiştireceğim, hiç takatim yok :) Okulda yapılacak bir tane birde biz evde yakın akadaşları ile bir pasta keselim diyoruz bakalım, bizim ay genelde bütün çocukların hastalık ayı olduğundan pek çocuk gelemiyor ya benimki hasta ya onlar :))))))

Eylem Sevde ile çok yakınız biz, sen nerdeydin tam olarak?

10/10/2011 05:45:00

ilahi fatma! ''birşeyler oluyor en iyisi ağlayayım'' vallahi aynen öyle...ben büyükçekmecedeyim. şimdi kızın doğumu 7 mayıs , ikincide 29 nisan gösteriyor, inşallah ödemlerden şişiklerim rahatsız etmezse bu sene de aksatmadan yavrumun doğumgüünü dediğin gibi bayram havasında yaparız.ama müsait olamazsam tabii bende evde falan hallederim.siz nerelerdeydiniz,

10/10/2011 07:45:00

mayısın başında doğacak bebeğim...:) ilk bebekleri kız olanlar şanslı dıyorum... bızım oğluş kardeşe hıc sıcak bakmıyor...nasıl alıstıracagız bılemıyorum...

10/10/2011 08:05:00

Günaydın hanımlar, yoklama verin bakiim:)

Hoşgeldin eddo, eli mahkum alışacak :)) baktı gitmiyor uyum sağlayacaklar mecburen ama inşallah en az hasarla atlatırız bu dönemleri,

Bilmiyorum bu ay sonu birşey kalmadı oğluşun doğum gününe kıyamıyorum bende bakalım:))
Ben bahçeşehirdeyim Sevde de Regnum'daymış ikimizin ortasında, arabam yok ama buluşabiliriz :)) anca sabah tabi, 13:10 da evde olmam lazım oğluşum geliyor :))

10/10/2011 10:14:00

Olabilir necla neden olmasın ayarlayabiliriz belki :) 

Gerçi senin dışında herkesi yok saydım :))

Sen Sude'yi şimdiden yavaş yavaş hazırlamalısın bence :)) Nasıl olacaksa :p

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...