YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

10/11/2011 15:16:00

eee daha nevar neyok

10/11/2011 15:20:00

Bizimki de lego dye tuturdu legolarla havuz yapıyoruz :D

yok çok severdim criminal mind ama neden se artık ağır geliyor,
monk u bilmem mi bitti ama medium vardı oda bitti, private practice var birde,
house iyidir ya delidir melidir ama ffazla zekadan yapıyor :D

ayy ben çok hevesleniyorum dikiş olayına hatta mertten önce acaba kursa mı gitsem kızım olursa dikerim ne güzel diyordum :D

10/11/2011 15:30:00

private practice de doktor kadı saldırıya uğradı karnından bebeğini aldılar sonraki bölümü kaçırdım birdaha bişey anlamadım izlemedim ne oldu o bölümde yaa nasıl kurtuldu hayatta kaldı. o sapık kadın nasıl yakalandı
   kursa gerek yok yaa bende g

private practice de doktor kadı saldırıya uğradı karnından bebeğini aldılar sonraki bölümü kaçırdım birdaha bişey anlamadım izlemedim ne oldu o bölümde yaa nasıl kurtuldu hayatta kaldı. o sapık kadın nasıl yakalandı
   kursa gerek yok yaa bende gitmedim al bi

kursa gerek yok yaa bende gitmedim al bi makine yapa

kursa gerek yok yaa bende gitmedim al bi makine yapa yapa

10/11/2011 15:31:00

öğrenirsin yazacakken kaza ile yolladım, öyle işte pratikle olur bebeğin kız olursa mutlaka al elbiseler dikersin çok zevkli.

10/11/2011 15:37:00

ben kaçıyorum şimdilik gece ugrarım bir ara...iyiakşamlar..

10/11/2011 15:43:00

Hahah  kaç kerede yazdın, sen bayağı gerilerde kalmışsın bebeği buldular kadın kurtuldu ama kafadan sakatlandı zor atlattı çok :)

Bilemiyorum yapabilirmiyim pek yetenekli olduğum söylenemez :D

iyi akşamlar

10/11/2011 16:41:00

Kızlar H&M'de hamile reyonu var mı ki? Hiç dikkatimi çekmedi C&A da var pek beğenmedim bir de LC'de var idare eder. Benim göbek çıktı bile nasıl çıktı anlamadım çıkmak için bahane arıyormuş:)) Bu kışa manto lazım mutlaka normal olanlarla geçiremem sanırım, karnım çok büyüyor benim hamilelikte.Hiç beğenmiyorum ama hamile modellerini doğru dürüst zevke modaya hitap eden bişey yok kim çiziyo bu modelleri merak ediyorum:(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...