YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

10/11/2011 16:49:00

Yok canım H&M in hamile reyonu ama genel olarak fiyatları fena değil ve büyük beden bol şeyler giyilebilir gibi geliyor panço tarzı şylerde göbişler için  iyi olur, benimkide çıktı daha 10 haftalık nasıl oldu bilmem tartılmaya korkuyorum by sabah misafirim vardı götüdüm, biraz önce oğluma tereyağlı makarna yaptım o yemedi ben yedim:S sabah arkadaşıma kahvatıya gideceğim birinin beni durdurması lazım :((((

Birde mark& spencer  de büyük bdenler varya, bird bol şeylerde moda bulabiliriz gibi geliyor hamilelik şeyleri çok kötü gerçekten, gerçi momtobe ve bellamom fena değil ama çok pahalılar herşeyi oradan alınca anlamsız oluyor altlar tamamda gerisine gerek yok birkaç basic bişiyler aldık mı tamamdır diye düşünüyorum bakıcaz artık :))

10/11/2011 18:48:00

Kızımı sallıyorum ayağımda tv de milli mac, öteki tarafda dizim geciiip gidiyor, ne gece ama,

10/11/2011 20:36:00

ama nasıl sallıyorsun tatlım, sallamaman gerekir, bebişide düşün ve benim gece beslenmeerim gibi bir çare düşünmen lazım, bende kitabımı bitirdim :)) gelsin yeni kitaplar

birkaç ay daha okudum okudum :D
iyi geceler Eylem'cim

10/12/2011 07:39:00

Günaydın hanımlar :)

merhaba momof 90 liraya panço süpermiş ilk fırsatta bakalım :))

Evet dün gece birde ekmek istiyorum diye tuturdu ilk kez delireceğim, yok şimdi kendimi hazırlıyorum ilk fırsatta bıraktıracağım, eminim yemeside düzelecek, direk kutudan buzdolabından çıkmış içiyor ılık yada oda ısıında bile içmiyor herşeyi sorun yani :D kuzucum benim :)))) Tracy teyzenin kitabından bende istiyorum :)))

10/12/2011 10:07:00

fatma yakında menemen isteyecek galiba, hırsından ...canım bulursun sen bir yolunu hadi bismillah de başla, ben salliyorum ama gün içindde yaptığım en hafif iş bu inanın, bütün gün 12 kilo çocuk karnımda yatar, kucagımdan inmez, akşama kadar eğil kalk eğil kalk, gece sırt agrısı, birde huy etti sabaha karsı gelip aramıza yetıyor ne yapayım...bunada şükür vallahi.PELERİN İSTİYORUM TAMAMMI! ARAYIP BULMAYA İMKANIM YOK ŞIK VE KALİTELİ BİŞEY GÖREN HABER VERSİN LÜTFEN...AKŞAMA misafirim var bugün biraz az ugrarım.hepinize neşeli çarşambalar.....mucxxx..

10/12/2011 10:07:00

havada cok güzel yaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii   bebekleri alında siz gezin barii.

10/12/2011 11:20:00

Eylem arkadaşımda kahvaltıdaydım ama hava soğuk şekerim yaa, evet evet gördüğümüz beğendiğimiz şeyleri yazalım da birbirmize kolaylık olsun :)))

Kolay geelsin  sana tatlım, 
şu tracy nin kitabından edinmem lazım ilk fırsatta :))
netten kitap  almayı pek sevmiyorum d&r dan bakarım artık

10/12/2011 12:51:00

hu huuuuuuuuuuu slm kızlarrrrrr

ne var ne yok....?
herkez iyidir umarım. maşallah muhabbetler iilerlemiş. giremiyorum çok fazla. işlerim çok yoğun. 
bulantım çok fazla... pek bişi yiyemiyorum dolayısıylada çok halsiz kalıyorum. öğlen saatine kadar çok iyiyim. sonra akşam yatıncaya kadar ruh gibi dolaşıorum ortada. sürekli yatasım var. ama fırsat var mı yokkkkkk :((
neyse az kaldı geçecek bu günler diyorum...
kendinize ve bebişlere iyi bakınnnnnn ... 
fırsat bulunca gelirim.
by byee 

10/12/2011 12:54:00

Alev gördüm seniii :) sende eylem gibi pek bir formundasın maşallah,

benim bulantım çok azaldı yaa
normal mi ki çok korkuyorum 

10/12/2011 14:09:00

:)))) Bende seni gördüm şekercim... sende öylesinnnn

oğluşunda dünya tatlısı maşallah........

normaldir canım ya... sen benden daha ileridesin...
offf Mert'te hiç olmamıştı böyle.bu hakikatten zorluyor beni. enerjim sıfır yani. 
rapor filan almayı düşünüyorum çünkü iişe gelmek çok zor geliyor bugünlerde....
doktorumu arayıp söylesem verirmi acaba? 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...