YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

10/14/2011 15:59:00

Hülyaaa herşey yolunda dimi ?

10/14/2011 17:30:00

Sevde' cim başın sağ olsun bilmiyordum canım,

bende babamı 7 ay önce kaybettim, Allah mekanlarını cennet eylesin,

Bence şu birkaç hafta yardım iste kv den her zaman ihtiyacın olan bir durum değil ki.

Hülya' cım nasılsınız?

10/14/2011 17:41:00

Ayy çok şükür:) güzel enerjin bana da geçti, bu durumda eşinin psikolog yada psikiyatr olduğunu tahmin ediyorum :) Hangi okuldaydın canım sen?

10/14/2011 17:47:00

ben uzun zamandır bakamamıştım gruba bayağa ilerlemiş diyalog :D sevdecim ben gelip yardım edeyim sana yakınız ne de olsa :D ilk 3 ayı ben de inanılmaz yorgun geçirmiştim çok zor hele çocukla.. :/ Allah yard olsun canım.. 

10/14/2011 18:13:00

hanım kızlar merhaba...nasılsınız...okudum herşeyi..fatma ve sevde başınız sağolsun...allah kalanlara sıhhat versin ne diyelim.benimde babam ve annem ayrılar annem yakın bana ama babam yurtdışında yanlız...kızımı gecen kıs gördü.ikinciden haberi bile yok daha...
  istifa etmekle i,yi yaptınmı canım bilemiyorum ama çok daraltmışsın kndini...biraz sakin olmakta fayda var.sıkma canını.kendini şımart bu aralar..iyi gelir.alışveriş falan yap.öyle ya biz nasıl rahatlarız değilmi?
 hanımlar evde iş bitti sayılr ama bende bittim.çok yorgunum.akşama doğru kızı arkadaşıma yolladım. ilgilendi yedirdi içirdi sağolsun bende rahat rahat işime baktım ama mahvoldum.kadın yeni gitti sayılır yarında ütüye çağırdım.basına geleceklerden haberi yok.çorapları ütülediğimi söylemedim yarın sürpriz yapacağım hahaahahha...yarın kayınvalideler geliyor otogara onları almaya gideceğiz..evlerin e gececeğiz sonra işte yerleşrler falan kıslık erzagımızı alır geliriz.yarında bualarda yokum yaniii.
  hepinize iyigeceler, mutlu haftasonları diliyorum, yarın bebekleri alıp hem onları hem kendinizi şööle bir havalandırmanızı umuyorum...kış kapıda bol bol eve kapanır yazışırız nasıl olsa.haydi iyigeceler...

10/14/2011 18:26:00

Hülyacım çok sevindim maşallah diyelim. Eylem çorap ütülemek mi?! ben normal ütüleri bile yaparken yapmasam da olurlar çıkarıp ayırıyorum valla helal olsun:)
Happy'cim teşekkür ederim canm benim:)

10/15/2011 05:05:00

günayyydııınn....gece telefon geldi kayınvalideler çok erken ineceklermiş eşime dedimki '' sen git hayatım bu yorgunlukla o saatte kalkamam'' oda sessiz sessiz cıktı gitt.ben kalktım şimdi kızda uyandı.çocugun kahvaltısı yok muzla süt içer sabahları kalmamış evde.market kapalı..gofret buldu onu kemiriyor aclıktan delii. EVET GÜNÜ BEN ACIYORUM BUGÜN, NASILSINIZ BAKALIMMM ENERJİLER NASILL?akşama kadar kimse birşey yazmazmış şimdi.

10/15/2011 05:59:00

kızımla az öne aramda gecen diyalog:
*kızım hayatın anlamını çözdüm, sen varken güzel olan şey hayattır!
*anne aaamuuuuu(hamur demek istiyor)
kahvaltısı yok diye peynirli hamur kızarttım canınız cekmesin, 2 yasındaki çocukla felsefik konusma yapmaya kalkarsan olacagı bu.

10/15/2011 06:11:00

daphne aminnn canım vallahii bende çok çektim etrafımdakiler hayretediyordu bir çocuk tatlı da mı yemez diye, allaha şükür atlattık o günleri hamileliğimddede çok dikkat etmiştim çok iyi beslenip 30 yakın kilo aldmıştm çocuk 2 bucuk kilo doğdu bir paket makarna kadardı inan.şimdi hiiiiiiiiiiiç kasmıyorum istersem yiyorum istemezsem ac yatıyorum.bu özensizlikle ikinci 3 kilodan fazla dogarsa yuh derim artık.

10/15/2011 16:18:00

Momof teşekkürler bende kaban baktım 700 lira etiketi görünce bozuntuya vermeden bıraktım olduğumda kapisinlu spor montlar var sentetik kumaş 100 tl idi tarzı Olan bakabilir ben pelerin arayacağım

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...