YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

10/15/2011 16:18:00

Momof teşekkürler bende kaban baktım 700 lira etiketi görünce bozuntuya vermeden bıraktım olduğumda kapisinlu spor montlar var sentetik kumaş 100 tl idi tarzı Olan bakabilir ben pelerin arayacağım

10/16/2011 05:55:00

günaydın kızlar.dün evde değildim yine telefondan bağlandım ama söylemiştim ya yazdıklarımı değiştiriyor telefon sacma sapan seyler cıkmış.ipekyolda 100 liraya kapişonlu ve uzun kuşaklı çok sık bir mont gördüm, ama 100 lira etkettten emin değilim sentetik fakat klas duruyor.benim tarzım değil o yüzden denemedim bile.onu anlatmaya calışmıştım.hamile pantolonunu daha ileride almaya karar verdim kilo alırsam sonradan dar gelmesin diye, benim popom çok büyür söylemesi ayıp,dün neler yaptınız anlatın bakalım.cumartesi günü yanii...benim evde çok az işim kaldı, kızın yazlıkları falanda kalkarsa işim bitti kışa hazırız demektir.bugün de eşimle kızımla birşeyler yapmak istiyorum ama ne yapsam bilmiyorum.dün pançoya girdik kıza kalın bişeyler alalım diye iyi dinleyin çok güzel indirim vardı birsürü sey aldık gece yaatrken giysin diye pijamalarını pazardan alayım dedim neredeyse panco ile aynı fiyat iki tane aldım geldim inanamadım havalar yeni soğudu ya pazarcılar bile coşmuş.çok kızdım.işte böyle benden şimdilik bukadar.iyi pazarlar sizlere.dışarı çıkmazsam ugrarım yine.

10/16/2011 06:11:00

gunaydın....:)pompa hakkında fikri olan var mı?medelanın swing modelını dusunuyorum ama bıraz pahalı geldı...2 .el alıpda memnun kalan var mı?

gunaydın....:)pompa hakkında fikri olan var mı?medelanın swing modelını dusunuyorum ama bıraz pahalı geldı...2 .el alıpda memnun kalan var mı?

10/16/2011 06:24:00

hiç kullanmadım ben ama doktorun en iyisini bilir ona sor bence.

10/16/2011 06:54:00

ilk çocuğumda kullanmadım.bunda ıstıryorum.

swıng modelının altı yuvarlak daphne.sarı renkde...

10/16/2011 07:12:00

bende o modelı hep ıyı duydum...bakalım artık ankaraya gelınce alırım:) mastit korkulu ruya.benımde sağ gogsumde sertlık olusdu .sanırım cok emzıremedıgım ıcın tam bosaltamadım.belkı mastıt oldum farkına varmadım.o zaman şimdiki kadar bılgıye sahıp değildim.bu gurplar keşke o zamanda olsaydı....

10/16/2011 14:09:00

nerelerdesiniz kızlar.hava felaket.eve kapandık.pazar pazar....yaz ne iyiydi, akşam sabah demeden geziyorduk...off.

10/16/2011 21:01:00

oh iyi gezin bakalım.çok soğuk olmazsa bende çıkarım yarın.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...