YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

10/17/2011 08:17:00

Gecmis olsun neclasude. Yanına sal veya fular gibi birsey al gerdanina sar. Arada petekte isitip karnına beline koy çok faydası oluyor gerdanin açık kalmasın sar . Usuyuncede şişer insan internetten yap alışverişini de. Scak seyler iç sürekli.

10/17/2011 08:34:00

Günaydılar, feci bir hafta sonu geçirdim, bademciklerim ceviz büyüklüğünde,

ıhlamur kaynattım içiyorum ballı filan :)) bugün daha iyiyim ama,

Hava maalesef buz, güneşli olsa da soğuk,

neclacım hoşgelsin ben daha uzun yatarsın sanıyordum demek iyisin,
ama pantolonlarını açık giyiyorum demişsin ya :)) ben hep eşofamlayım şu haftayıda atlatıp dr ye gideyim gelecek hafta alacağım birşeyler

Hülya hanım iş yok güç yok gez bakalım :)

10/17/2011 08:42:00

çalışırken zor :( kolay gelsin sana

10/17/2011 09:32:00

Öyle özeniyorum ki yakınlarda anneleri yada benzeri yakınları olanlara:)

okul toplantılarına bile gidemiyorum Mert'i bırakacak kimse olmadığı için?
Radyolojide ne işin var?

Eylemm, Sevdee neredesiniz bakiim

10/17/2011 10:23:00

burdayım canım çok geçmiş olsun biran önce iyileşirsin inşallah benim de bademcikler sık sık şişer ama kaloriferleri iyice açtım dikkat ediyorum hele ki nurefşan varken hasta olmak bin kat daha zor.
ay ya ben sizden 2-3 hafta geriyim şimdiden pantalonun bi düğmesi açık geziyorum. Bu arada cumartesi torium'da gezdim biraz ama hiç panço kaban bulamadım gerçi yanımda eşim ve kızm varken görememişte olabilirim:) bu yıl için zaten almam gerekiyor nerden alsam hem şimdi hemde kışın sonunda karnımın geleceği duruma kadar giyebileceğim bişey acaba var mıdır böyle kapsamlı kullanıma uygun;)
necla çok dikkat et kendine ne kötü çalışan kadının hatta annenin uğradığı haksızlıklar:(

10/17/2011 10:57:00

FATMAA ayol gruba nazar değdi, sendemi hasta oldun.geçmiş olsun.olur böyle hastalık havası var.kapalı yerlerden kapıyoruz bunları, dikkat edinn...çantaya pürel atma zamanı gelmiş kızlar...varya havlusuz hijyenler onlardan...pantolon düğmesi açık gezenlere bir çift lafm var: yolda sokakta inivermesin aşağı pantolonlar tutarak gezin bari.kızlar ne cabuk büyüdü göbekler yahu anlamadım, kızıma beş aylık hamile iken giyiyordum ben skinny jeanlerimi, karnım dümdüzdü, şimdi gören 6 aylık zanneder..neyse, mühim değil ama değilmi göbek değil bebek bu,

10/17/2011 13:08:00

Kadın gidecek birazdan, duşumu aldım yemeğimi pişirdim daha doğrusu ana yemek pişiyor akşama anca pişer :D şimdi ıhlamurumu alıp ayaaklarımı uazatayım oğlum uyandmadan bir yarım saatim var sanırım :)

Evet evet göbişler ikincide daha çabuk çıkar diye duymuştum zaten bende :)) ama ben 64 oldum neredeyse çokmoral  bozucu şişkoluktan göbişim bebekten değil diyorum hep açım ayol :))))))

10/17/2011 14:17:00

slm kızlarrrrrr.....

herkeze iyi haftalar....
hafta bana yine tam gaz başladı. işler yoğun.
h.sonuda su gibi geçip giitti zaten :( 
bayram tatili gelsin diye bekliyorummmm h.sonları yetmiyorrrrrrr 

geçmiş olsun kızlar... kendinize dikkat edin lütfen.......
bendde bu sabah duş alıp daha saçlarım kurumamışken çıktım evden sabahın 7:30unda. ama titredim resmen. ısınıp kendime gelesiye öğlen oldu. 
bugün itibariyle anlaşıldı ki artık sabahları duş almak yok. 
kış gelmiş :))

h.sonu bulantım yok gibiydi. bugün yine var. sanırım bu bulantı işe gelince oluyor :))
sizce bir bağlantısı olabilir mi? 
yada ben sadece işyerinde oturabildiğimden evde MErt'in peşinde koşmaktan anlamıyor olabilirmiyim :)) 

ben hala normal kıyafetlerimi giyebiliyorum. kilo almadım. hatta biraz vermiş bile olabilirim. çünkü canım hiç bişi yemek istemiyorrrrrrr....
umarım bebişim sağlıkla büyüyordur. Mert'i beslemeye çalışıp, onun ağzına giren her lokmada mutlu oldukça karnımdakine haksızlıkmı yapıyorum diyorum ama napimmm içim almıyor. inşallah geçecek... ikisini de içime sindiği gibi besleyebileceğim...  

10/17/2011 14:57:00

O neden peki Hülya rutin birşey mi ben hatırlayamadım :)

Hoşgeldin alev yoktun epeydir, merak etme bebiş büyüyordur ne güzel kilo almamışsın normali ilk 3 ay 1 kilo zaten eğer bulantu-kusma varsa vermekte normal:)

10/17/2011 15:10:00

aa, canım benim çok geçmiş olsun, her şey yolun da mı?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...