YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

10/18/2011 09:04:00

Sen sor ne takılırsa aklına ;) Elimizden geldiğince artık

10/18/2011 09:04:00

;)

10/18/2011 09:10:00

ayy bu stokke benim de içimde kaldı :))

bende chicco travel living diye bişi almıştım. kocaman.
ama çok pişman oldum. baston olarak kullanılmıyor. 
ee mert büyüdü omuzları sıkışıp kalıyor içinde... rahat değil.
boşuna  dünyanın parasını verdik .
ama oto koltuğu- puset  işime yaradı. bundan sonrada yaramaya devam edecek inşallah.
ama ucuz hafif bi baston almam gerekli. 
bide kanguru alayım diyorum. malum birini kucağımda birini bastonda taşımam gerekli olacak dışarı çıktığımda. 
gerçi mert artık pek oturmak istemiyor arabasında. 
ay bilmiyorum bakıcaz artık bi çaresine.

begobego :)) heyecanını tahmin edebiliyorum. insan gerçekten herşeyi almak istiyor. herşey dört dörtlük olsun istiyor. imkanın varsa gönlünden geçenleri al tabiki. onun alışveriişi bile insanı mutluluktan deli ediyor. 
biz evin yakınlarında olan avm lerde tüm bebek mağazalarıyla arkadaş olduk :)) gide gele... 

10/18/2011 09:11:00

fatmacım en kısa sürede toparlanırsın inşallah. insan hasta olunca çocuk bakmak çok zor oluyorrrrrr.... 

10/18/2011 09:46:00

TÜNAYDINNNN, ne kaynattıınız öyle arabalar, pusetler...bizim ikinci arabamız ikiside ucuz yollu, ilkinde tecrübesizlik ten yol gösteren , buradaki gibi tavsiye veren olmadığından kraft aldık.cadde ortasında çaaat diye ortadan ikiye ayrıldı, bu sefer ikinci arabasına çok harcamaya kıyamadık, ilkini tamir ettirdik yeni bebeğe almayacağız..idare etsinler artık ne yapalım.fatma ben 3 günde elma yiyerek atlattım.bol meyve ye bence su iç, birde sakız çiğne.geçer canım merak etme iş ki tekrar etmesin.çocuklara bulaşmasında hastalık atlatılıyor bir şekilde.
 sabahtan beri elektrik kesikti yeni geldi.eşim belini sakatladı, yada fena üşüttü bilemiyorum yatıyor, evde.bende şööle bir toparlayıp tv izleyeceğim biraz.görüşürüz kızlar.

10/18/2011 10:39:00

bu grup çok güzel gerçekten, bizim de ilk bebek, insan ne yapsa, ne yese, ne alsa bilemiyor. arabalar konusundaki tavsiyeleri yazdım bir köşeye ama ben vandayım. burda neyi ne kadar bulabilirim bilmiyorum. olmazsa internetten alırız artık..

10/18/2011 11:47:00

Hoşgeldin Öznur, evet en kötü ihtimal netten alırsın ;)

Eylem gruba bir kurşun mu döktürsek şekerim herkes bir şekilde hasta :D Çok geçmiş olsun eşine de, 

Ahhh stokke ah diyorum başka bişiy de demiyorum :D ama sadece kasa( car set vs. yok ) 2000-3000 lira arasıydı en son :))) benim arabam yok ayol daha :)))

Bunda çok relax ım herşeyimiz var bakalım cinsiyete göre bellki ciciler alırız :D

Alev ben merte maclaren quest sport aldım çok ama çok memnunum ;)

Ama şimdiki aklım olsa en başta maclaren travel alırdım sonrasında bastona ihtiyaç duymazdım,

10/18/2011 12:48:00

Kızlar ben kızımı 1.5 ay emzirebildim hala içimde bir yara:( Çok kötü bir dönem denk gelmişti annem kanser hastasıydı ağırlaşmıştı durumu:( Başaramadım bir türlü ama bende Medela pompa kullandım ve çok memnun kaldım hatta hastanede de sağdırmıştım ve hemen hemen aynıydı performans tek sorun oldukça sesli çalışması.
O yüzden şimdi ikinci bebeğimi bir emziresim var inşallah bu sefer başarılı olurum. Artık birbirimize destek ola ola emziririz dimi;)
Şu puset olayında bende ikinciyi alanlardanım. Gittim ikinci olarak ucuz bi baston puset aldım yaz başı bir daha da öbürünün yüzüne bakmadık. Baston puset gibisi yok diyorum.
Bu arada Hülyacım gerçekten çok üzüldüm inşallah bir daha böyle bir şey yaşamazsın uzun uzun ömürlerin olsun evlatlarınla.

10/18/2011 13:00:00

ay canım benim yaaa Allah bi daha yaşatmasın ne zordur kimbilir çok geçmiş olsun:(

10/18/2011 13:07:00

Sevde'cim canım benim yeni anne için çok ağır şeyler yaşamışsın demek ki kuzunun kısmeti o kadarmış :) Bunu bol bol 2 yaşına kadar emzir inşallah,

Hülya...
İnan ne diyeceğimi bilemedim ki, sağlıklı bir kalp  nasıl olur da kriz geçirir insanın aklı almıyor, dua edelim ki eşin yanındaymış, ya yalnız olsaydınız? Bunun yaşamış ol bütün kötülükleri bir daha gelmesin başına, hepsini toptan yaşamışsın ne de olsa :D

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...