YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

10/19/2011 06:07:00

Herkese merhaba, İkinci bebeğim bir kız 21 Şubatta yanımızda olacak, tam balık burcu:))

10/19/2011 06:48:00

Günaydın kızlar,

Necla sana yazacaklarım var ama inan hiç halim gücüm yok :( bugün daha da kötüyüm, iyiye gideceğime kötüleşiyorum burnum da akmaya başladı tam oldu :( biraz uzanayım, oğlumu yeni gönderdim gelirim yine

10/19/2011 08:55:00

Fatma aman dikkat et kendine neclaya aynen katılıyorum hamilelik daha da zayfılatıyor bünyeyi canım

10/19/2011 10:13:00

slm kızlar......... muhabbet almış başını gitmiş ne güzel. çok okuyamadım.... herkezz iyidir umarım. fatmacım dikkat et kendine... iyice dinlen... dinlenmedende geçmiyor bu grip... sevdecim sen nasılsın? bulantılar devam mı? benim birazda olsa azaldı gibi... ama hala çok iştahım yok. 

bebişlere yatak muhabbeti olmuş ... ben oğlana hem park yatak almıştım hemde normal oda yapmıştım karyolalı... 9 ay filan bizim odada park yatağında uyudu. sonra kendi odasında yatırmaya başladım. park yatak boşta kaldı :)) şimdi 2.bebişi de yatırabildiğim kadar park yatakta yatırıcam. sonrası için başka bişiler bakıcaz artık...

10/19/2011 10:26:00

ikeanın uzayan çocuk yatakları var. onlardan alayım diyorum oğluma. ama 2 yaşında düşmeden yatabilir mi bilemiyorum valla...

10/19/2011 10:27:00

ikeanın uzayan çocuk yatakları var. onlardan alayım diyorum oğluma. ama 2 yaşında düşmeden yatabilir mi bilemiyorum valla...

10/19/2011 10:32:00

sağolun kızlar, ama olmuyor ya sabahtan beri yatıyorum bir ara uyumuşum da ama uyandım daha kötü başağrım off, pc ye bakamıyorum,

ben merti 3 ay yanımda tuttum beşikte, sonra odasına geçirdim. 18 ay da emmi paşa, saat başı kalkarak hemde, ama asla odama yatağıma almadım, bende mi bir sorun var bilmiyorum ama illa koynumda uyusun demedim çünkü bunun sıkıntılarını hep duyuyordum, oğlumla yatmadık değil emerken çok uyumuşluğumuz var ama odasında ki normal karyolada yattık emdi sonra yatağına koydum. çok yorucuydu benim için ama hiç düşünmedim odama almayı, şimdi hiç tenezzül bile etmez bizimle uyumaya bazen hasta olduğunda denedim ama anne yatağıma gidelim diyor rahat edemiyor bizimle :))

Çocuklara kıyamıyorsunuz, amann nasılsa büyüyor diyorsunuz yapanlara saygım sonsuz ama ben doğru bumuyorum, hatta çocukların gelişimi açıısnda da doğru olmadığını düşünüyorum, üstelik ikinciler gelince de kat kat daha zor oluyor,

Bir aradaşım vr 9 yaşında oğlu, 3 yaşında kızı ve 7 aylık kızı aynı odadalar!!! bebek küçük diyor büyük kız bebek varken çıkar mı hiç, eee oğlu kızlar odada hiç çıkmıyor, pardon ama akıl mı bu  yani:(( (arkadaşımı çok severim ayrı konu :))

Özet olarak neclacım ya doğumdan önce kuzuyu odasına geçireceksin yada 4 nüz yatacaksınız maaile :))

10/19/2011 10:39:00

10/19/2011 10:41:00

bende hiç yamadım oğlumla. 17 ay emzirdim, kalktım odasına gittim emzirdim, odama geldim. nasıl alışırsa ööle gidiyor bence de.

10/19/2011 10:47:00

Bu arada Sevdenin gönderdiği ikea yatağı çok beğendim düz tarafı duvar tarafına getirilmeli ama yoksa düşer :)) ben korkuluğu kaldırdım anda gecenin bir yarısı düşüyor gerçi onada alışır ya:))

merte  yeni oda yapıp mertin bebek odasını da yeniye verneyi planıyorum ama bu duruma mert ne diyecek bilmiyorum :)) Arıza çıkaracak gibime geliyor

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...