YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

10/19/2011 11:00:00

Kızlar merhaba : Fatma gecmis olsun canım toparlanamadinmi senin bünye hassaslasmis bebekten ötürü hayatım bundan sonra çok dikkat edeceksin hasta olmamamak için. Kızlar ben kızımı biryasindan sonra ayırdım çok rahat ettim ikinciyide kismetse 6 aydan sonra gece emmelerini kesmek sureti ile ayıracağım tecrübe sahibi olduk artık ilkler biraz deneme yanılma yöntemlerimize kurban gittiler hahaha, yatağını da 2 ay önce actım büyüttüm ama trabzanini yarım bıraktım idare ediyoruZ çingene beşiği var kızın onu modifiye edip 2. Ye kullanacağız bir kaç ay sonra bakarız siizede tavsiyem yatak için acele etmeyin bugun ikili test için kan verdim haftaya kontrolum var sonucları uzanan alacağız dua edin lütfen stressli ve yorgunum haftalardır kız sürekli kucağımda korkuyorum zaten ger kontrolde dr. A soruyorum bebek yasıyormu diye... sindi kayinvalidelerdeyiz birkaç saate çıkacağız hepinize neşeli çarşambalar hastalara gecmis olsun öpüyorum sizi

10/19/2011 12:28:00

Necla,çalışan anne olunca evet haklısın birde kocişte yok hasret var muhtemelen bende öyle yapardım, ama hakikaten iyi birşey değil, ay kıyamam ya :(

mert yakam açık birşey giydiğimde gelip kokluyor beni emmekten kalan birşey, pedagog dedi ki amann yapmayın bir şekilde unutturun belki sende bir pedagogla görüşmey düşünebilirsin, bebek gelince Sude çok zorlanabilir sen istesende şimdi ki ilgilenemeyeceksin onunla
çok zor ya :( Allah yardımcın olsun

10/19/2011 12:42:00

Evet anne ile alakalı çoğu durum bu mert'in yememe durumu da muhtemelen benimle alakalı, ben üşürsem çocuk nasıl üşümesin mantığı senin ki, ama senin gibi olsun istemiyorsan bir yerden başlaman lazım, senin kontrol ne zaman öğrenirsin cinsiyeti artık :)))

Eyloş :) oh ne güzel atlattın kontrolü sonuçlarda eminim iyi çıkar dualarımız seninle, ama inan bende her seferinde heyecandan tansiyonu çıkarıyorum kalp atışını duyuncaya kadar paronoyayım, şimdi birde test var ya aman tanrım :) c.tesi gideceğim bende

10/19/2011 13:15:00

Ama çok erken değil miiiiiiiiiiii, doktorum bana 16 haftadan önce imkansız demişti :o

10/19/2011 13:17:00

benim yüzde 90 erkek dediğinde 13 haftalıktım yav..

doktor arıyorum

10/19/2011 13:44:00

selam,bahçelievler de oturuyorum,çok iyidir memnunum ya da memnun kalmıştım diyebileceğiniz doktor var mı acaba?evime yakın doktor tanıdık bulamadım dolayısı il e önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar

10/19/2011 13:47:00

çok iyiymiş ya ne güzellllllllll:)

benim dr 16 haftadan önce söylemiyor maalesef:((

10/19/2011 13:52:00

Florya ve nişantaşın da muayenehanesi   var benim doktorum çok iyidir, ikinciyi de ona www.enginoral.com  dan ulaşabilirsiniz, sanırım yakın oluyor dimi size? Doktorun kendisi de bahçelievler de oturuyor

10/19/2011 13:59:00

hangi hastanede

10/19/2011 13:59:00

hangi hastanede

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...