YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

10/19/2011 14:30:00

Hee ay şu iş olayı demişsiniz ya ben onu kavrayamadım hamileliğime ve hastalığıma verin :))

Ben çalışmıyorum:)

10/19/2011 14:37:00

ay çok komik oldu ya iş ilginç geldi dediğim sigorta işi idi
hangi iş deyince ne iş  yapıyosunuz yazdınız sandım:)))
yanlış anlaştık

10/19/2011 14:48:00

:D ama limitli sigortanız varsa doğum yapacağınız bir hastanede ki doktora kontrole gitmeniz en iyisi bence

10/19/2011 14:54:00

ınternatıonal de bildiğiniz başka biri var mı peki

10/19/2011 14:57:00

engin hoca oranın tüp bebek bölüm başkanıydı ama bu tam gün yasaları vs maalesef bırakmak zorunda kaldı orada bayan bir öğrencisi vardı ismini hatırlamıyorum ama ben engin hocaya sorabilirim c.tesi kontrolüm var orada hangi doktoru önerirsiniz diye, isterseniz tabi

10/19/2011 15:48:00

arkadaşım normal doğumla ikinciyi doğurdu gecenlerde pıt diye oldu bitti....ben sezeryan maalesef.kızım 2o saat çektirdi inat etti.o ordan ben burdan inat ettim en sonunda doktorum müdahale etmek zorunda kaldı haydi sezeryane dedi öölece oldu işte.acıbademde yaptım doğum çok memnunum.bunuda orada yapacagım ins allah .bizimde özel sağlık sigortamız var biraz tuzlu fakat  bebegi ilk hafta sigortalıyorlar ve doğustan gelebilecek(allah gösteröesin)tüm rahatsızlklarında mesuliyeti alıyorlar.bunu yapan fazla hastahane yok maalesef.bu yüzden acıbademden vazgecemiyoruz.bu sene sadece yatarak tedavi aldık kontrollerimiz için doktoru baska bir hastahanede ziyaret ediyoruz doğuma kendi hastahanemize gideceğiz böyle bir formül geliştirdik acıbademin görüntülemesi ve tahlilleri çok pahalı ilk bebekte birazda tecrübesizlikten herseye atladık aman dedik iyi hastahanede olsun cart curt çok pişmanım bir araba parası verdik 9 ayda yazık değilmi.veremem bebişlerimin kısmetini hastahanelere vallahi.KEMERLERİ SIKIYORUZZZZZZZZ....

10/19/2011 20:40:00

Hülya ablamın ikinci normal doğum tecrübesi hiçte kolay olmadı:) bana diyor ki asla yapmaaaa:)) kişiye göre değişiyor inşallah pıt diye yaparsınız çok özeniyorum :( Bakalım benim doktorum prensip olarak bu kadar erken konuşmaz böyle şeyleri hele gelelim ozamanlara :)

Eylem iyi demişsin, 
benim iki sigortam vardı, biri ile kontrolleri yaptırdık ( benim kendi sağlık sigortam ) diğeri %100 yatarak tedaviydi, benim sağlık sigortam da bebeği doğar doğmaz sigortalıyordu ve zaten hastaneden çıkmadan pirimin üzerine çıkmıştık bebişkom sarılık oldu sünnet oldu vs. Ama arkadaşımız sigotacı olunca en iyi o yönlendirdi bizi :)

amaaaa bu ikincide habersiz geldi bebek doğum sigortasını iptal ettirmiştik eylülü  bekliyordum ki hamile kalabileyim bunda belki kıl payı yakalayabiliriz bakalım kısmet, erken gelmezse fasülye belki yakalarız :)

Gece gece amma konuştum:)
haaa aklıma gelmişken acıbadem bakırköyün suit oldaları çook güzel manzara ömürlük, ama ben anestezi uzmanımdan çok memnundum intenationalda, yoksa doktorum heryere gelir, eve yakın olsun istiyorum birde ama internationalın odaları küçük hele suit oda şaka gibi bişiy :(( Birde başlamışken medicana beylikdüzünde doğum yaptı arkadaşım suitleri onlarında güzel çok memnun kaldı ;)

10/20/2011 06:48:00

Ben kapattım ben açayım:)

Günaydın hamişlerrrrr muhteşem bir günnnnn :))

ya ben genelde tartışmalara katılmam kendi düşüncem kendimedir ama bu konuya dayanamadım (Necla kesinlikle seni bu durumun dışında tutuyorum canım )

siz ne düşünüyorsunuz:))

10/20/2011 07:56:00

Kızlar bende bugün misafirliğe gidiyorum arkadaşlara. Hazırlanmaya başlamadan bir gireyim dedim. Doğum olayına sonra gireyim:) Bende kızımı 6 ay bizim odada kendi yatağında yatırdım sonra odasını ayırdım ve ne zaman ki odasını ayırdım o zaman uykuları kalitelileşti ve uyanmaları azaldı ta ki bugüne kadar. Yani yaklaşık bir ay önce biberonu tamamen bıraktık ve normalde kızım biberonu emer, emziğini veririm ve battaniyesini koklayarak anında uyurdu saat 20:30 da yatardı. Şimdiyse biberon olmadığı için hemen uyumuyor ya eşim ya da ben odada yanında duruyoruz o şekilde uyuyor ve yarım saati geçebiliyor bazen, biz odadan çıkar çıkmaz eğer uyumadıysa ağlıyor bizde uyuyana kadar oturuyoruz. Ama geçenlerde eşim yatak odasında koynuna aldı 2 dk. da uyudu ve dün de ben yatak odasında koynuma aldım 2 dk. da uyudu. Kısaca ne oluyor ki bu çocuğa:((( Bizi mi istiyor artık yanında bizim düzenler karışıyor galiba ne yapacağımı bilemiyorum.

10/20/2011 08:01:00

Sevde'cim hadi gez bakalım hava müthiş bende ahsta olmasam hayatta durmazdım,

ama ikinci geliyor sakın yatağınıza alışmasın, ben çözümü merti tek kişilik karyolaya alarak çözdüm korkuluğu var birlikte uyuyoruz sonra ben yatağıma geçiyorum :)) Zaten alacaksın kıza karyola küçük alma tek kişilik al ki babasının yada senin koynunda uyuyabilsin ama kendi yatağında kendi odasında :)))

Necla, ben büyükler ne derse doğru der derim her zaman o tecrübeler kolay kazanılmadı belki bazıları milyonlarca yıllık :) birde koca ile de ilgilenmek lazım onun seninle ilgilenmesi lazım :) Bebek varken nasıl olacak ki :D

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...