YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

10/20/2011 16:11:00

Hoşgeldin Esma:)

10/20/2011 17:29:00

h.b fatma nasılsınn

10/20/2011 19:21:00

hoşgeldin esma :) sağlıkla bebişine kavuşmayı nasip etsin

10/20/2011 19:33:00

Eylamcim geçmiş olsun canım. Ben bu muhabbetin neresinden tutsam da dalsam bilemedim bugün 10 dilim börek yedim hala etkisindeyim:))))) Ay kınamayın beni hamileyim ben bir an dünyanın en lezzetli böreği gibi geldi:))
Hoşgeldin Esma:) Bu arada en son bizimkilerin cinsiyeti belli olacak bu grupta şuan 9 haftadan küçük olan yok sanırım.

10/20/2011 20:10:00

kıslarrrrrrben geldim.hepinize teşekkür ederim kızlar asude bugün epeyce fena idi akşam vakti ateşi düştü, yatmadan önce bir fitil verdim, bakalım gece nasıl gececek.bütün gün yarı baygın halde uzandı,yattı.ama allaha şükürki öğünlerini atlamadan yedi.arkadaşıom geldi sağolsun nezaman daralsam koşar beraber yemek yedik şimdi gittiler.fatma verdiğin linke bir göz attoım şaka gibi geldi, sorulan soruya doktor hassasiyati ile verilen pozitif cevaplara ayrı bir şaşırdım.her anne kendi doğrusunu bilir mutlaka arkadaşlar fakat bana görede doğru olan mümkün olduğunca erken bebeği yataktan ayırmak,mümkünse fatma gibi hiç yatağa almamak, bebekler anne sevgisine ve kokusuna başka şekildede doyurabiliriz, bir çocuğun ileriki yaşamında etkili olacak psikolojisi üzerine, kendi heveslerimiz için kumar oynamak ne demek.neyse bana göre bööööle kardeşimmmmmmmmm....esma hanım hoşgeldiniz bebeğiniz hayırlı olsun...sevdeciğim afiyetolsun, böreğin güzelliğindenmi etkilendin yoksa ağır geldide rahatsızmı oldun canım.10 dilim...yazı ile ON KOCA DİLİM....ye hayatım can bogazdan gelir.benim memelekette niğde arkadaşlar.darboğaz/ulukışla/niğde....şimdilik bukadar.....herkese iyigeceler.öptüm.

10/20/2011 20:16:00

fatmaaa gece tv mi izlediniz.........canım mert bey yakında tavlaya başlamasın...ben sigarayı bırakırken eşim sinirli halllerime dayanamamıstı demiştiki ''2 paket iç''sizinkide o hesap ver hayatım 3 bardak içsin yaaaa...hahahhha.yılmak yok evet bırakacakkkk..inşallah.defne hayılı olsun güle güle giy canım.resim görebilsek yaaa  olmuyormu burada ööle şeyler resim yuklesek birbirimize.

10/20/2011 20:33:00

kızlar bu arada sunu soyleyeceğim tecrübeli bir doktor erken safhada bebegın cinsiyetini söyleyebilir önümüzdeki hafta doktor söylesede söylemesede burada iyi bir doktor öğrendim bir kontrole gideceğim cinsiyeti için.benimki biraz genc ve hali ile tecrübesiz asudede  ay şaşırmıştı..

10/20/2011 20:34:00

7 ay demek istedim ama klavyemi kızım hallettiği için ...........anladınız siz onu

10/21/2011 06:03:00

Günaydın arkadaşlar,

dün gece 11 de yatan daha doğrusu uyuyan paşa hala uyuyor 20 dk içinde servis gelecek uyandırmak lazım ufaktan :) Denedim ama banamısın demiyor sıpa ben sevmiyorum geç kalkmasını o zaman yediremiyorum hiç, okulda da yemiyor çünkü, neyse dün gece de kalktı acıklı acıklı süt istedi kalktık oturma odsına geldi ama yv açmadım bu sefer baktı olmuyor anne fndık istiyorum dedi :s acıkıyor tabi hem düzgün yemediğinden hemde süte alışkın oldunğundan artık onun içinde bağırttırmayayım dedim bir-ki tane yedi uyudu, böyle şeyleri bebekke yapmak lazım odaları ayırmak gibi sonra çocuk için de anne-baba içinde çok yıpratıcı oluyor,

Evet ecla hasta olmayan çocuk yok bak oğluş hep öyle :( bende düzeleiyorum kızlar ya bademcikler iltihaplanmaya başladı hiç yutkunamıyorum durum vahim :(

Güle güle kullan cicileri:)

10/21/2011 09:11:00

tünaydın kızlar....

ben geldim.... offf ne güzel muhabbetler ediliyor. ben bi türlü yakalayamıyorum. önümüzdeki salıya kadar feci yoğunum. sonra bi 10 gün rahat bi süreç olacak :)) 
geçmişe bi göz attım. 
öncelikle değinmek istediğim konu, bebişle aynı yatakta yatmak. kesinlikle karşı olduğum bi konuydu. doğumdan öncede bu düşünceydim sonrasında da bu düşüncem değişmedi. ilk dönem bizim odamızda ama park yatağında yattı. sonra odasında yatakta yatırmaya başladım. hiç zorlanmadık. hıı tabiki sürekli kalktığı geceler oluyor.. kucağıma alıyorum sakinleştiriyorum.. tekrar dalıyor yine yatırıyorum. uyanık kalma süresi uzun olunca yanıma yatırıyorum. bi 10*15 dk. sarılıyoruz öyle tekrar uykuya geçiyor. yine götürüyorum yatağına. bi gece birlikte uyuduk sabaha kadar. o zamanda ateşliydi . kulak iltihabı olmuştu. uyuyamadık sabaha kadar. bu olay asla sevgiden mahrum bırakmakla alakalı bişi değil. insanın gece uykusu kaliteli olmalı ki... güne enerjik başlanabilsin. ben Mert yanımdayken asla derin uyuyamıyorum. nitekim o da uyuyamıyor sürekli hareket halinde. herkezin kendi görüşü tabiki. saygı duymak lazım. bunlarda benim fikirlerim.....

şöyle bi göz attım da hastalara geçmiş olsun... gerçekten şu dönem herkez hasta... dikkat edin kendinize ve bebişlere.... 
kıyafet muhabbetleri geçmiş. ben henüz hiçbişi almadım.. zaten pek çıkmadı karnım. 
bi süre daha eskilerle idare ederim muhtemelen. 
önümüzdeki hafta doktor kontrolüm var. heyecan yapıyorum içten içe . herşey yolundamı diye. 
fatma senin hastalık uzun sürdü. sen bi doktora gitsen? antibiyotikte içemiyrouz. aman valla yakalandıkmmı bitmez bu grip soğuk algınlıkları. 
necla benimde eşim urfalı. ama uzun yıllardır izmirde yaşamış.
ben de izmirliyim... 

çok konuştum galiba... 
hepinizi öpüyorummm
sevdecim seni göremedim. ama evlat isimli blog yazını okudum bire bir katılıyorum her cümlene. 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...