YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

10/21/2011 17:36:00

aysel ve ademir hoşgeldiniz...aysel yarılamıssın allah tamamına erdirsin sağlıkla inşallah.

10/22/2011 06:26:00

GÜNAYDINNN...CUMARTESİ SABAHI MİS GİBİ....DUMANSIZ HAVA SAHASI...HAHAHA NE ALAKA DEĞİLMİ,.SİGARAYI BIRAKTIM AMA SABAHLARI KAHVE SİGARA AKLIMDAN ÇIKMYOR.NEYSEEE...NERDESİNİZ...BENDE YİNE TEMİZLİK VAR....AKŞAMDA BİRAZ ÜTÜ YAPARIM...KIŞLIKLARIMIZI YIKAYIP ÜTÜLEYİP KALDIRMIŞTIM...ÖYLE BİR KOKMUSKİ HEPSİNİ YENİDEN YIKADIM..RUTUBETTE YOK EVDE YAHU ANLAMADIM.KIZIM İYİLEŞTİ SAYILIR ALLAHA ŞÜKÜR HEMDE ANTİBİYOTİKSİZ VALLAHİ.BUGÜN BİR DOĞUM GÜNÜ VAR AMA GİDEMEYECĞİZ ASUDE YENİ İYİLEŞİYOR.KORKUYORUM......SONRA EFENDİM BİRDE HABER İZLEMEYİ BRAKTIM NEDİR ALLAH AŞKNA HANIMLAR, YÜREK DAYANMIYORKİ OTURUP HABER İZLEYEYİM.....BİZ BUGÜN EVDEYİZ YARINDAN SONRA ARTIK ÇIKARIZ KIZ İYİCE TOPARLANR.AMA İŞİ OLMAYAN GEZSİN VALLAHİ HAVA MİSS..

10/22/2011 19:10:00

neredesiniz kızlarrr.

10/22/2011 19:23:00

şimdi geldim sen yazmışsın eylemcim offf midem çok kötü bulanıyo akşam akşam hiçbişey yiyesimde yok :(((

10/22/2011 20:34:00

yeme hayatım boşver.dersem olmaz tabii atıştır bişeyler aclktan bulanıyordur belki.9 haftalıksın sen az daha sık dişini gececek inşallah.nerde bu kızlar yaaa.hastayız diyorlar ama kesin gezmedeler.hadi iyigeceler uçtum ben.

10/22/2011 20:36:00

yakaladım seni kaçmaaaaaaaaaaaaaaaa

10/22/2011 20:41:00

selam talişler,

vallalhi hastayım ne gezmesi :p
sabah kontrolümüz vardı gördük pıtırcığı, elleri ayakları durmuyor maşallah kuzuma, 2 li test için kan verdim işte haftaya belli olacakmış sonuç işin yoksa bekle 1 hafta :))
sonra da yemek yedik geldik işte ama kafamı kaldıramıyorum bulantıdan hala geçmedi yahu dr ilaçlarıma 3 tane daha ekledi ama 2 hafta sonra al bulantını arttırabilir dedi filan işte, bugün daha iyiyim geçmeye başladı ayrıca strepstil kullanabilirsin gönül rahatlığı ile dedi, çünkü kuru öksürük kaldı gıcık gibi yani,
hımm geriye dönük okumadım umarım herkesler iyidir öpüyorum şekerler

ha cinsiyeti de söylemedi, ama gördü tabi kendisi biliyordum söylemeyeceğini ama ümit işte:))

10/22/2011 21:17:00

vallahi şimdi yatıyordum bi bakayım dedim, geçmiş olsun tekrar, al bakalm ilaçlarını havalar iyi gidiyor gecer bugun yarın canım ya bişey diyeceğim NEDEN GÖRDÜDE SÖYLEMEDİ DOKTOOOORRRRR çk ayp ama insan çatlar ayol.bende haftaya gideceğim adam görmesede gördürürüm herhalde meraktan, hayırşlısı olsun canm.haftalarımız beraber ilerliyor fatma benim bulantım çok azaldı acken bulanıyor sadece, seninkide gecer..hadi öpüyorum iyigeceler canım.

10/23/2011 12:20:00

ben bıraz gerıden gelıyorum galıba,hızınıza yetısemıyorum kızlar:) saç konusunda onerılerınız ıcın teşekkurler.sanırım ben bu sefer erken kestırecegım ama boyatmayacagım.kıbrısda sulardanmı bılınmez saclarımız kece gıbı oluyor,dokuluyor.bırde hormonlar tabı...

bu ara pek bı duygusalım sankı 2 cocuga yetısemıyecekmısım gıbı gelıyor,ağlıyorum,sınırlıyım,tahammulum gıttıkce azalıyor...gecıcek dıye umıt edıyroum...
oğluma gece bıberonla sut ıcmeyı bıraktırmaya calısıyorum ama cok ınat...onerılerınız varsa dınlerımmm:)

10/23/2011 12:57:00

Eddo kıbrıslımısın :) nerede yaşıyorsun, benimde eşim lefkoşalı:)))

Doktorum aşırı pimpirik bir adamdır ama o bile boyatabilirsin kesinlikle bir sakıncası yok dedi ama ben yine de boyatmayacağım sanırım:)

Hislerinde haklısın horonların tavan yapmı durumda birde yoruluyorsunudur herşey üzerine gelir insanın, geçecek:))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...