YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

10/23/2011 13:00:00

Bu arada bugün daha iyiyim,ilaçla 1 haftada ilaçsız 7 gün teorisiniin bir kannıtı olaraktan :)

Benim doktorum maalesef öyle kızlar, 16 haftadan önce söylemiyor :(( o kadar da ısrar ettim çokta severiz birbirimizi ama yok dedi mi yok :p

10/23/2011 13:14:00

ay:)) ya en azından koca yemek işini bana bırakmıyor genelde :) şimdi balık yedik öğlen akşam da o maça gitti stada bende salata filan yaparım bakalım oğluşta ne isterse onu yiyecek zaten :)) Yalnızım yani bu gece birşeyler yapayım diyorum ama hiç gücüm yok kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,

bu sabah ablamlar kardeşime gitti kahvaltıya ben gidemedim, midem bulanıyor yahu çok halsiz oluyorum

10/23/2011 13:18:00

Hiç :))) ama ağlamak içi iyi sebep bence ;o))

Ama benim olmuyor hiç öyle şeylerim yaaa, bende mi bir tuhaflık var :D

10/23/2011 13:29:00

yok yok ben pek sevdiğimi söyleyemem:)

10/23/2011 13:33:00

oyy, tarifinide yaz o zaman, 

hımm humus varsa yanında ette vardır ;)

10/23/2011 13:40:00

:))) humus severek yediğim bir meze ama yapmam hiç, aslında barbekünün de yanına iyi gidiyor:) Sanırım şimdilik bizden başkası yok:)

10/23/2011 13:42:00

Ben mertte emzirme önlüğü kullanmadım daha doğrusu haberim bile olmadı nasıl oluyorsa oysaki en çok bana lazımmış 18 ay mememde yaşadı sıpa, bu sefer kesin alacağım,

1-sling
2, emzirme önlüğü :)

10/23/2011 17:33:00

Bu akşamda bulantımla geldim:) fatmacım doktorunda bi alem, sende ben anladım cinsiyeti kız dimi deyip adamın tepkisini ölçseydin bi tahminde bulunurdun belki:)))) ben doktora bayramdan sonra gidicem yani tam 13 haftalık olacak bakalım öğrenebilecek miyim. Hepinizinkinin cinsiyetini de kendiminki gibi büyük bir merakla bekliyorum inanın.

Bu arada size  bir hamile rüyası anlatayım geçen gece rüyamda eve ultrason cihazının son teknolojisini almışım kullanmayı da öğrenmişim bebeğin kalp atışlarını dinliyordum. Ha bi de evde karnıma sürmek için jel yokmuş bende vazelin sürüyordum ya var mı böyle manyak rüya:)) Ama kalp atışlarını duydum rüyamda kafama mı taktım bu sıra ne..

10/23/2011 19:09:00

Muhtemelen takılıyorsundur hangimiz takmıyoruz ki :) eşim de bana diyor ki sana alayım bir cihaz evde bakıp durursun :))

denedimmm hocam pipi gördüm sanki dedim ama yemedi :D

10/24/2011 06:15:00

günaydın.sevdeee...alemsin...rüyanı yorumlayayım canım, ara sıra başka seyler düşün, yemek,gezmek,tatil, misafir, vs..üstünüde iyice ört...benim doktor demiştiki gündeminde ne varsa ona konsantre oluyorsun hali ile başka birşey düşünemiyorsun demişti.ikili test ile ilgili sacma sapan sorularıma istinaden söylemişti.sanki ilk defa yaptırıyoruz gibi adamı deli ettim de...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...