YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

10/25/2011 08:14:00

ya öyle bir şeyimiz olsa keşke bizim ki şeker çikolata dondurma bile yemez :D

şimdi hasta ya çubuk getireyim oğlum diyorum istemiyorum diyor :(

10/25/2011 08:29:00

oy kıyamam :(( bizim süt olayımız gibi eve almayacaksın canım, okul işi de kötü, çünkü diğerlerine verip te sude ye vermemesi çocuk için çok kötü, asıl okulun şekeri kullanması çok kötü ben ilk kez duuyuyoum böyle birşey 

10/25/2011 08:34:00

oyy kıyamam ben ona...  

benim MertTe çikolata dondurma yemiyor. yani bi kaç tattırmak için uğraştım istemedi bile. 
bilmiyorum ileride değişirmi? 
ama çikolatalı bi şeker var. ondan varda evde. çikolop mu çikolin mi ne öyle bişi .geçen onu gösterdi. verdim eline 15 dk uğraştı onu kemirmek için :)))

10/25/2011 08:34:00

oyy kıyamam ben ona...  

benim MertTe çikolata dondurma yemiyor. yani bi kaç tattırmak için uğraştım istemedi bile. 
bilmiyorum ileride değişirmi? 
ama çikolatalı bi şeker var. ondan varda evde. çikolop mu çikolin mi ne öyle bişi .geçen onu gösterdi. verdim eline 15 dk uğraştı onu kemirmek için :)))

10/25/2011 08:36:00

neclacım hakikatten okulun böyle bi tutumda olması çok yanlış... 

şekerle mi eğitiyorlar yani çocuğu. nasıl bilinçaltı yapmış kıyamam . 

10/25/2011 09:00:00

Cadı:) bırak ağlasın şekerim, eve ama her zaman koyduğunuz yerlere birlikte bakın, ağlarsa da istediğin kadar ağlayabilirsin ama sesini duymak istemiyorum odanda ağla lütfen diyebilirsin sonuçta  tüm bunlar onun iyiliği için

10/25/2011 09:53:00

tünaydın kızlar.şimdi hastahaneden geldik.bronşlar dolmuş zaten biliyorduk sekrol ndiye bi şurup yazdı.aldık geldik.ama içirmek mesele.sabah akşam ne yapacagız bilemiyorum birde gece içince sabaha kadar öksürecek off yine uykusuz geceler.evet maalesef biz ne kadar özensekte yuvaya okula başlayınca bazı alışkanlıkları değişecek.bu beklenir birşeydir fakat çocuklatdan etkilenmek ile yetişkinlerden etk,lenmek çok farklı .şekerle çocuk avutulurmu.sen evde gözüne bak iyi olsun sağlıklı olsun diye bin türlü eziyetle alşkanlık kazandıralım diye uğrasıyoruz sonra okulda , (çocuktan da değil )öğretmenden huy kapsın.olmaz.mertin yeni dişi hayırlı olsun.iki yasına kadar ara ara sıkıntı olur 2 yas sonrası çok rahat.şimdilik kaçtım ugrarım yne kızlar.

10/25/2011 11:17:00

Geçmiş olsun tatlım ama sekrol bizim baş ucu ilacımız bir sabah birde 4 gibi veriyorum ben doktorumuz gece çok rahatsız eder 4 ten sonra verme demişti sende öyle denesen

10/25/2011 11:24:00

öylemii, tamam ozaman öyle yapayım çünki çocuğada yazık öksüre öksüre içi dışına çıkıyor sağol canım benim.

10/25/2011 11:33:00

:D ne demek zaten bu site biz sadece laklak yapalım diye değil dimi :)))

benimkide uyudu ateşiçıkmaz umarrım, cuma okulda doğumgünüpartisi var c.tesi de evde inşallah iyileşir pasta siparişlerinide verdim

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...