YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

10/26/2011 13:15:00

ya bazen hepimiz pes ediyoruz inatçı olsun ama olur olmaz şeylere değil çocuk diye her istediği olmamalı, herşeyin bir oluru var doğruyu yanlışı öğrenmeli ağaç yaşken eğilir ama annesi herşeyi zamanı gelince öğrenir kasmaya gerek yok diye düşünüyor ki ben buna kesinlikle katılmıyorum 9 yaşındaki oğlunun terbiyeli olduğunu savunuyor ama ben bence 4 yaşındaki bir çocuktan farkı yok kendini mertle bir tutuyor mesela :)) hepimizin çocuklarına karşı zaafları var yanlışlarını göremeyebiliriz ama öncelik şımartmamak olmalı, büyüklerine saygılı olmalı en büyük tahamülsüzlüğüm büyüklere ve aileye saygısızlıktır, ay inşallah oğlum öyle olmaz büyük konuşmaktan da ödüm kopuyor yani hep başıma gelir sonra :)

10/26/2011 13:31:00

hehe hele kız çocukları çok fena babalarını muma çeviriyorlar :)) ya ben hep diyorum zaten evet karakter ama çocuklarımız bizlerin aynası, geçen bir arkadaşım oğluyla geldi, mertten 1,5 yaş büyük başta oynadılar ama mert kesmedi onu, başladı anne ben bu evi sevmiyorum, ben bir daha buraya gelmem nele neler anne birşey demiyor bu arada ben dayanamadım, istemiyorsan gelmeyebilirsin tabi canım filan dedim ne diyim ama :) Çocuk ne dese beğenirsiniz annesi ile beni kast ederek siz aptalsınız! hepiniz aptalsınız ben sizi sevmiyorum şok oldum resmen, bak benim oğlum YAPMAZ demiyorum asla demem ama ne yaparım biliyormusun arkadaşımdan özür diler alır oğlumu çıkar giderim ve onu yaptığından dolayı en sevdiği birşey ile cezalandırırım ne bileyim bütün oyuncaklarını toplarım mesela çok mu ağlıyor, ortalığı mı kopardı ağlamaktan kustu mu dönüp bakmam kusmayıda kullanamaz o zaman bana karşı ne bileyim bençok katıyım, mert benden anneee suu getirrr diye bağırsın mesela asla istediğini elde edemez lütfen annecim demek zorunda yada su getirirmisin en azından baba da bukonuda destek bana ama genelde :D olmadığı durumlarda çok :(

10/26/2011 13:44:00

Oğlan geliyorrrrr

10/26/2011 13:45:00

oyyyyyyyyy, gözün aydın canımmmmm, hayırlı evlat olsun inşallah,

10/26/2011 13:48:00

Ya o durum hepimizde var ama dikkat etmek lazım babası kızsa ben bozuluyorum ben kızsam baba bozuluyor :D ama işte durumu değerlendirip ona göre hareket etmemiz şart, sonra çok dert yanarız ki bebeklik halleri hiç kalır yanında maalesef :)

10/26/2011 15:13:00

Bende Necla gibi bi türlü güncelleme giremedim kaç saattir..
Neclacım kızın, Eylemcim oğlun hayırlı olsun sağlıkla doğsunlar:)
Eşimde de bir erkek merakı var çaktırmamaya çalışıyo kız olsa da farketmez sağlıklı olsun falan diyor ama anlıyorum yani hep erkek isimleri düşünüyor geçen sabah kalkmış rüyamda oğlumuzun adını gördüm diyor ha bi de bana söylemedi yani, benim içinse farketmez ama 3. şansımı da denerim Fatma gibi:)

10/26/2011 15:14:00

Bu arada zaman ne hızlı geçiyor haftaları tutamıyorum..

10/26/2011 15:17:00

evet bir koşturmaca geçiyor, yarın 13 oluyorum yuppiiii,

Sevde'cim yoksun ne zamandır okuldamıydın?

10/26/2011 15:23:00

Fatmacım benim bulantılar geçmek bilmiyor gün boyu, hiç bişey yapamaz oldum okula da gidemedim üzerimde bir tembellik ben ilk hamileliğimde hiç böyle olmamıştım:( Beni bütün gün yataktan kaldırmasalar kalkmam yani ne zaman geçecek bunlar diye sabırla bekliyorum.

10/26/2011 15:29:00

Daha var tatlım dua edelimde 12. hafta gibi bitsin, Hülyada geziyor sanırım oda yok ortalıkta :))

Bunda hamilelik değişikse bebişte değişiktir belki ;)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...