YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

09/26/2011 12:47:00

Kız çocuk dışarıda daha zor, biz ayakta yapıyoruz çişimizi, ama sizde hani şu adaptörler var poşet takılan belki öyle bir şey deneyebilirsiniz belki, kullanan arkadaşlarım çok memnun, onlar hem poşetle kullanılıyor hemde wc adaptörü oluyor çok kullanışlı eve gelince iyice dezenfekte edersiniz,

Kreşte minik hayvan şekilli tuvaletler ve lavabolar var, benimki bayılıyordu onlara, ama biz başladığımızda tuvalet alışkanlığı başlamıştı zaten,

benim derdim yemek maalesef :( okulda lokma yemiyor evde de makarna-pilav-köfte üçgeni, ne daha fazla ne eksik :( sebzeyi köftenin içinde veriyorum, ama şimdi hamile olunca da köfteye tahammülüm yok hiç :( baba akşam yedirmeye çalışıyor, çiş nasılsa çözülüyor da benim ki hiç çözülmeyecekmiş gibi geliyor, çok yıpratıcı :(

Kahvaltıda yok...

09/26/2011 12:49:00

merhabalar....... benide aranıza kabul edermiisniz? 10 mayıs 2012 tahmini doğum tarihiimiz.....

09/26/2011 12:53:00

Hoşgeldiniz mertalev

09/26/2011 12:59:00

hoşbulduk :)) 

09/26/2011 13:09:00

İnanın denedim yok yemiyor, karnı acıkınca anne sütttttttttttttttt, vermiyorum kıyamet kopuyor, onuda denedim ortaya koyduk yemedi, hiç vermedik acıktım demedi, eşim bugün diyor ki yine zayıfladı kreşe başlayınca, sabah muhakkak gevreni yedir, öğlen gelince yedirmeden uyutma, sıkıysa kendi yapsın dicem ama hak vermek lazım çok uğraşıyor istdiğini yapıp birşekilde yediriyor, bende yediriyorum ama okuldan yorgun ve aç geliyor süt istiyor  vermiyorum bu sefer inat edip hiç yemiyor veriyorum eee şişiyor bu seferde tokluk hisssettiği için yemiyor, haklısınız ileride ya yine böyle mızmız olacak ki belli yaştan sonra ne hali varsa görsün derim gibi geliyor, yada çok yiyecek ve ben yine üzüleceğim:) çok sinir krizine girip ağlamışlığım vardır ama ne yapalım bir şekilde büyüyorlar, benim bu ara doğal olarak tahammülüm yok hiçbir şeye :)))

Bu arda farkındamısınız kimse hamileğinden vs bahsetmiyor aklımız hep büyüklerde:) ikinciler böyle oluyor sanırım :D

09/26/2011 13:16:00

Necla;

bundan bahsediyorum

09/26/2011 13:28:00

Bizimkide kutu nesquick :) üstelik dolaptan çıkmış buz gibi olacak:D buna da şükür:)

Umarım ikinciler güzzel güzel yiyen annelerini üzmeyen bıdıklar olurlar :)

09/26/2011 13:44:00

Artık kısmetimizde neyse o  :)

yeni hamileler

09/26/2011 16:15:00

kımse yokmu bende yenı katıldım gruba 14 haftalık hamıletım tahmını dogum tarıhım 24 mart

09/26/2011 18:53:00

hoşgeldiniz mavigül:))

Daphne aramızda birkaç gün var sanırım sizin satınız ne? benim ki 28 temmuz,

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...