YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

10/26/2011 15:36:00

Öyle diyorlar ama bilimsel olarak bir dayanağı yokmuş tabi aynı cinsiyette değişik şeyler yaşayanlar da var bakalım ne çıkacak. Kız olursa hiç kıyafet derdimiz olmayacak kızımın kıyafetleri yığınla ama büyük çoğunluk pembe, erkek olursa sil baştan;)

10/26/2011 15:38:00

Bizde öyle d,yoruz erkek olursa herşey var :D

birtek body, tulum ve çorap alırım herhalde :D

10/26/2011 15:43:00

çok teşekkür ederim kzlar şimdi geldik evdeyim işin aslı su doktor yuzde doksan dedi 15 gün sonra net olarak söylerim dedi kimseye birşey söyleme dedi.o konusurken ben size mesaj atıyordum.gelgelelim kapı gibi foto elimde ve kordon ile pipi ayan beyan ortada...eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee......yavrum erkek kısmetse.neclacım seninkide hayırlı olsun bir evde 3 çiçek b,r böcek olacaksınız ve iki kız çocuk...çok şanslı bir annesin.çok mutluyum kızlar erkek olduğundan değil bebeğimi şimdi sanki benimsedim inanılmaz bir duygu.herkes anne olamaz arkadaslar, allahım layık olana versin ne olur.çok duygusalım.bu arada annemler bile bilmiyor bayramdan sonraki kontrolde söyleyecegiz nasıl tutacaksam artık.

10/26/2011 15:45:00

Haha ben tutamam hayattaaaaaaaaaaa, eşim kızar bana asla içimde tutamam illa söylicem:D

söyle ya erkek işte  elinde pipi fotosu var daha ne olsun ;)

10/26/2011 16:59:00

Ah Hülya ya bende gezmekten giremiyor kız diyordum :( çok geçmiş olsun yeter ki onlar iyi olsunlar da, Mert'in de dün geceden beri çıkamamıştı şimdi 39 oldu hemen verdim ilacı :( 3 kaşık pilav yedirdim ateşi olan çocuk yemek mi yer, normalde yediler de hastayken kaldı :( ben resmen mutsuz oluyorum Mert yemeyince amma karnımızdakileri de düşünmek lazım ki ben çoğunlukla unutuyorum ayna da filan göbişi görünce mutlu oluyorum :)

10/26/2011 17:17:00

Sevde Ülkü kimdir ve ne oldu deprem ile ilgili mi :( Mahir bebek kim?

10/26/2011 18:17:00

daphne çok geçmiş olsun çok iyi anlıyorum seni allah yardmcn olsun canm.gecer carcabuk inşalah.

10/26/2011 18:40:00

Hülyacım çok geçmiş olsun:( Ya ne çok hasta var grubumuzda hepiniz biran önce şifa bulursunuz inşallah.
Fatmacım, nurtiden bir arkadaş amcasının gelini çocuğu akrabaları enkaz altında kalmış kurtarılamamışlar ümitler tükenmiş:( Bu deprem olayından o kadar etkilendim ki hamileyim çok üzülmeyim diye diye kendimi sıka sıka az önce patladım artık ağlamamak elde değil hele o bebekler o anneler:(((( Arkadaşlar ne kadar zor birşeydir hayal bile edemiyorum kızıma bakıp bakıp kahroluyorum....

10/27/2011 09:16:00

günaydın kızlar....

hepinize çok çok geçmiş olsun... lütfen kendinize ve bebişlerinize dikkat edin...
bu arada sanırım ufak ufak bizde hasta oluyoruz. mert'in burnu akıyor ve dünden beri hapşırıyor ara ara. ateş filan yok Allahtan. ya dişin etkileri yada soğuk algınlığı başlıyor :(( 
inşallah diştendir...

neclacım sanada geçmiş olsun dikkat kendine.

van olayına - görüntülere bende dayanamıyorum. çok ama çok zor...... allahım yardım etsin... kıyamıyorum hiç ya. gece yatıyorum sıcacık yatak. aklıma geliyor orada minicik bebişler soğukta.. Allah beterinden korusun... kimseler sokakta ve aç kalmasın....

bizde dün doktora gittik kızlar. bebişimi gördüm. herşey yolunda çok şükür... 
kıpır kıpırdı. kolu bacakları herşeyi belirgin. durduğu yerde durmuyordu :) içim nasıl fena oldu yine. ikili için kan verdik. 
inşallah ondanda güzel sonuçlar gelir... 
cinsiyet için daha erken dedi doktorum. peki bi tahmininiz varmı dedim. söyleyim tahminimi ama isim düşünmek.. kıyafet almak filan yok dedi. yanılıyorda olabilirim dedi.
söyleyin dedim... kız gibi geliyor bana dedi doktorum :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
hiç önemli değil tabiki önce sağlıklı olması önemli... ama içimden geçen de bu sefer kız olsun dileğiydi. değişik olsun diye düşünüyordum. kendimi kız diye çokta şartlandırmıyyorum tabi. yanılma payı var nede olsa...
neyse...... sağlığı yerinde ya gayet mutluyummmmmmm :))))))))

10/27/2011 09:30:00

bu grup hastalıkla bitirecek gebeliği sanırım kızlar, necla dogru söylüyorsun hamilelik , emzirmek çok güzel ama ilaç alamamak çok kötü ben emzirmeyi braktım eşimden hemen kasgevsetici istedim yazın, anne iyi olursa çocuklar iyi o yüzden önce kendimiz.....babanın dediğini yap yaptığını yapma derler, aynen öyle bir durum akşama kadar haldır haldır kosturuyorum, ayagımı uzattığım an inanın iki dakika gecmez ya asude biter tepemde ya esim..ama ne yapalım ...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...