YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

10/28/2011 18:40:00

bende bi sey bilmiyorum)) ablalarim yardim eder dimiiiiii))

10/28/2011 21:17:00

URAGAN HOŞGELDİN, AYSELCİM SENDE HOŞGELDİN, MERAK ETMEYİN ANNELİK HER KADINDA DOĞUŞTAN VAROLAN EŞSİZ BİR KABİLİYET! BEBEKLERİ KUCAKLADIĞINIZ AN ANLAYACAKSINIZ ...YİNEDE YANLIZ DEĞİLSİNİZ, BURALARDAYIZ..

10/29/2011 07:06:00

günaydın,bayramımız kutlu olsun..birazdan doktora gideceğiz,kalp atışlarını dinlemek için..oğlum da hemen çıksın  kardeşim diyip duruyor,nasıl zaptedeceğim onca ay acaba bu çocugu.:)

10/29/2011 07:41:00

günaydın,

iyi bayramlar kızlar, her nekadar kutlayamasakta hepinizin ki kutlu olsun,
kızlar oğlumun doğum günüsü bugün dün okulda vardı:) öğleden sonra kutlayacağız inşallah:)

10/29/2011 15:32:00

yaaa benim sag gogusumde igne batiyomus gibi sanci var neden ola bilir acabaaaaa???

10/29/2011 15:47:00

ben deneyimli annelere ilk sorumla başlayayım. kaç haftadır mide yanmasından can çekişiyorum. doktorum ilaç vermedi sık sık az az ye dedi. elimden geldiğince uygulamaya çalışıyorum ama gecelerim uykulara hasret geçiyor. tavsiye edebileceğiniz yiyecekler varmı bunun için? şimdiden teşekkürler

10/29/2011 16:35:00

kızlaaaaaar:((( Yardım edin:(
Benim doktorum karşıda biliyorsunuz bugün gelen normal akıntımla beraber çok ama çok hafif kahverengilik geldi sonra ben panik yapıp doktoru aradım o da hemen yakındaki bir doktora git dedi. Gittim bebeğim gayet sağlıklıydı çok şükür ama doktor düşük önleyici iğne yaptırmamı istedi ve progestan diye bi hap verdi. Doktorumu arayıp sordum o da önlem olarak yaptır dedi. Yaptırdım ama nasıl ağrılı korkunç bi iğneymiş o:( Neyse bir daha kahverengi falan bişey gelmedi şimdi o hapları da kullanmak istemiyorum sonuçta akıntım normal ne yapacağım şaşırdım ama çok korktum çok üzüldüm bugün:((

10/29/2011 18:29:00

sevdeyasar. bendede ayni kahverenkli akinti vardi. doktora gitmistim. bana ilac yazdi. askoritin ve dichinon ama ben bakude yasiyorum. turkiyede bulunur mu ki bu ilaclar... bilmiyom. ama ilac vardir mutlaka .igneden korkuyosan sor sen doktora

10/29/2011 18:29:00

sevde geçmiş olsun canım uzanıp dinleneceksin biliyorsun stress de yok...habersiz bırakma.

10/29/2011 18:38:00

uragan iyiakşamlar.ilk gebeliğimde tam senin aftalarında başladı bende yanmalar.uzun süre direndim ama sonunda ilaç istedim.gaviscon diye son derece zararsız bir şurup yazdı ebnde bir oh çektim fakat tüm ilaçalar gibi oda çok sık alınca bir noktada işe yaramıyor o yüzden her şikayette değilde arada sırada dayanamadığında alabilirsin tabii evvela doktruna sor.birde leblebi iyi gelir ilaç istemezsen.yediklerinle alakası olmayan bir durum bu kendini kasma o yüzden.byy..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...