YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

10/29/2011 18:40:00

senem hanım ne oldu kontrolünüz pıt pıt lar nasıldı?fatmacım sende yoksun anlatsana nasıl oldu doğum günü ekleyebilirsen resim ekle.

10/29/2011 18:43:00

kızlar ebru giyimde ekoseli kapri(kışlık) indirim vardı bulan ugrasın mutlaka aldım ben çok seker.birde kot etek aldım minicikkkkkkkkk eşim biraz bozuldu ama yün çorap falan deyince sesini çıkarmadı artık.oda çok güzell kotları kesim olarak iyi ama popoyu sarkık tutuyorlar bel oturmayınca çok çirkin oldum almadım, ihtiyac duyarsam gider alırım.ben gidiyorum şimdi sabah görüşürüz bide face me bakıp ucayım.

10/29/2011 22:14:00

çok teşekkürler cadalozanne leblebiyi deneyeyim. ama ben kosovada yaşadığımdan burada ilaç bulma sıkıntım var. bulduğum bir türk doktor var o da aynı şeyden yakınıyor. kan değerlerim epey düşmüş ki bu ayda normal dedi doktor ferrum bile yok burada, bulamıyoruz. doğuma yakın Türkiye'ye dönücem o zaman anca başlarım herhalde.

10/30/2011 07:51:00

günaydın daphne sağol. hepimiz sağlıkla kavuşalım bebeklerimize 

10/30/2011 14:57:00

Merhabalar Anne Adayları öncelikle CUMHURİYETİMİZ KUTLU OLSUN..Ne Mutlu ki TÜRK KADINI OLARAK TÜRK ÇOCUKLARI DOĞURUYORUZ..

Bazı yakınmalardan bahsetmişsiniz..Bilgilerim doğrultusunda hemen yanıltlayayım.

1.Gebelikte bulantı gebeliğin devamını sağlayan hormonun ve progesteronun gevşetici etkisinin yarattığı geçici bir durumdur.

Zencefilli çay ve sarı leblebi,galeta  çok işe yarar

Bazende yiyeceğiniz şeyin içinde bebeğe zarar verebilecek bir madde var ise vücud yiyeceğin kokusundan analiz yapar.sonuca göre de ya yer ya yiyemezsiniz.

2.gögüsteki karıncalanmalar süt kanalı oluşturmak yada kist var ise bunu hissedebilirsiniz.

3.kahverengi akıntılar cinsel ilişkiden sonra geliyor ise şiddetine dikkat etmek gerekiyor demektir.

Sebepsiz geliyor ise kontrolu kesinlikle öneririm.doktorun verdiği ilaçlara en azından 1 hafta devam etmek gerekir.kendi kendinize lütfen bırakmayın

10/30/2011 15:11:00

cuma kontrole gittim. kesin erkekmiş. kocam unalıma girdi kız olmadı diye. ay sonunda ayrıntılı usg ye çağırdı. turp gibiymiş yafrum. zati içerdeki değil dışardaki bebe sıkıntılı. uyumuyoo yaaa... zırt pırt uyanıyo, delircem...

10/30/2011 15:24:00

merhaba hanım efendi bebeğinize banyo yaptırın arkasından da bir masaj...sakinleşir..

dişlerini kontrol edin ve etlerine masaj yapın(elinizi soğuk su da tutun sonra diş etine masaj yapın)

10/30/2011 15:30:00

Merhaba Uragan kansızlığa kesin çözüm ve kilo yapmayan doğal çözüm söyleyeyim sana

Sabaları aç karnına bir bardak taze sıkılmış portakal suyunun içine 1 yemek kaşığı pekmez koy karıştır ve iç kendindeki farkı ilk günden fark edeceksin..

10/30/2011 15:39:00

bunlar bizde işe yaramıyor artık. diş şu an sorun yaratmıyor. zaten 16. dişimiz çıktı, diş ağrısı olunca farkedebiliyorum. gece terörü , veya kabusu nu araştırıyorum. uyanmadan önce hızlı hızlı nefes almaya başlıyor, sonra asıyor yaygarayı. elletmiyor, kucağa aldırmıyor...

10/30/2011 17:25:00

Geldim okudum desem yalan :( ne güzel ilerlemiş sayfa,

Sevdecim tam lekenlenme haftasındasın kızda olmadıysa bu erkek ;)) Korkucak bişiy yok üzülme sen ;)

Eylem güle güle kullan cicilerini bugün çıktık bayramlık bakayım dedim ama oğluma yüklendim geldim bakamadım bile kedime, İlgilelenleriniz varsa eğer gap te yazlıklar indidrimde ;)

Hülya geldim ama bitkinim, dün gece çok keyifliydi ama maalesef fotoğrafları yeğenim çekti berbatlar maalesef çol sallamış makineyi :(
kardeşim, ablam,  yeğenim, gelinimiz epey eksikle birlikte ailem, 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...