YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

10/31/2011 15:28:00

Ay aman ağız tadı ile hayal kurdurmamış, ama erkek istiyorsa ki bir kızı olduğuna göre çok normal,  kendini çokta heveslendirmemeye çalışıyordur :)

10/31/2011 17:18:00

Çok renkli bir hamilelik geçiriyorum az önce arka dişlerimden biri kırıldı:(( İlk kez böyle birşey yaşadığım için şok oldum tabi.

11/01/2011 05:53:00

Günaydın,

Sevdecim geçmiş olsun, bende durum başka evde neye elimi dokunsam elimde kalıyor, akşam da mutfak dolabımın camlı kapası elimde kaldı tamirci bekliyorum, önceki gece salonun perdesini sökerken kornişi kopardım kombi patladı hayırdır inşallah :)

Hülya günaydın canım kolay gelsin,

makarna salatası ekleyebilirsin hem doyurucu hemde herkes bayılır :)

11/01/2011 06:05:00

Aynen öyle canım, ama yalnız bu kadar hazırlık yorulacaksın :(

bende mercimek istiyordum, yok bulamadık ne c.tesi ne pazar eşim tutturdu canım çekti yapalım ay üşeniyorum dyorum olmaz yapalım diyor şimdi ben istedim bulamadı ya neyse pazar akşamı yaptık ama olunca da dibi gelinceye kadar yedim :(

11/01/2011 06:30:00

herkese günaydınlar,hülya menün oldukça leziz gözüküyor.ben de naçizane bir fikir vereyim dedim:bence tuzlu çeşidin çok,tatlılar az kalmış..yine mi erkek doğuracagım ya aklım tatlılarda.:)mesela revani ya da irmik tatlısı,yalancı tavuk göğsü  gibi basitbir tatlı daha ekleyebilirsin belki..ben  de kalıkıp biraz bantta yürüyeyim diyorum,fazla kilo almamam lazım.daha ilkini verememiştim.:(bi de kpssye hazırlanıyorum,ders de çalışmalıyım biraz..kolay gelsin hülya sana..

11/01/2011 08:00:00

herkezlere günaydınnnnnn.....

sevdecimmmm miniğinin iyi olmasına çok sevindim. diş olayına yorum yok :) daha çok kalsiyummu alman gerekiyor acaba? 

fatmacım günlerdir yazamadım. geçmiş doğum gününüz kutlu olsun. yakışıklı Merrt'e allah uzun ömürler versin... nice mutlu yılara.

hülyacım menün oldukça güzel... ve çeşitli.  kendini çok yorma. bunları hazırlamakta servis yapmakta oldukça yoracak seni. kolay gelsin canım. 

biz iyiyiz. Mert iki tane azı dişini patlattı. çok şükür ateş filan olmadan biraz huysuzluk biraz burun akıntısıyla atlattık. umarım diğerleride zorlamadan gelir böyle. 
geçmiş sayfaları okuyamadım. herkez iyidir umarım...
kendinize iyi bakın. 

11/01/2011 09:38:00

Hülya irmik atlısı yapma bence :D yapmadıysan tabi :p o genelde yemek sonrası ikramlık bir tatlı bence illa yapacaksan kek gibi bir tatlı yap :) Birde kesinlikle servisi sen yapma masaya hazırla bütün mamaları kim neyi ne kadar isterse o kadar alsın, tatlıyı yuzludan sonra alırlar muhtemelen birde tatlı tabakları koy masaya ayriyeten tamamdır ;)

Alev teşekkür ederim canım, size de çok geçmiş olsun

11/01/2011 10:53:00

ben bugün sanıyordum :) çocuk kalabalığı olmayacak yani, yoksa epey bir kargaşa olurdu :)

yapmasınlar yapmasınlar sonra ah vah ederler ama nafile :)

11/01/2011 17:47:00

daphneeeeeeeee................akşam akşam yine çatladım...yazık adama beee..ezikleyip durmasana...kafa doktoru de barii hahahhahahaa...kızlarr:asaplarım bozuk, ''morelman eksilerdeyim''...sürekli yemek istiyorum.sabahtan beri ağzım boş durmadı.puff......

11/01/2011 18:13:00

:))) Hülya alemsin ama aynı zamanda helal olsun valla. Ben akşama bi çorbayı zor yapıyorum ki nerde misafir ağırlamak. Herkese de veriyorum o mesajı hatta kıvamı beni sürekli yemeğe çağıracaklar ama ben onları bir süre çağırmayacağım şeklinde ayarlıyorum:))) Ay kötüyüm ama dimi:)) Yok yok mümkün değil yapamam kızımla olmaz zaten hadi onu bıraktım desem evi bi 3 gün temizlemem gerek önce sonra bendeki tek hamurişi bildiğimiz peynirli börek tek tatlı da ağlayan kek böylece herkes ne kadar nahamarat;) biri olduğumu anlamıştır.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...