YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

11/11/2011 07:39:00

Günaydın kızlar,

havadan mı bilmiyorum elim kolum kalkmıyor bugün:(

kilo konusunu hiç açmayalım :D
ama iradeniz varsa çok kilo almayabilirsiniz bence, bende yok sanırım :D

11/11/2011 07:45:00

Olabilir, arkadaşımla alışverişe gidicem kalkıp hazırlanmam lazım allahım hiç halim yok :(

ama birşeyler bakmam lazım üzerime ya :(

11/11/2011 07:58:00

evet benimde bugünki niyetim tunik ve kot etek:D

bakalım bulabilecekmiyim gönlüme göre
ebru ve c&a ya bakacağım birde varsa H&M e bizim buradakinde hamile reyonu yoktu

11/11/2011 08:15:00

Çalışınca zor gerçeten evde oturuken bile değişiklik istiyor insan, birde ben sevmiyorum ya hamile şeylerini :(

cici şeyler var pançoya batıldım ama 200 lira ya

11/11/2011 13:39:00

geldim, amannnn hamileyken birşey bulamıyor insan H&M den bir siyah pantolon ve beyaz gömlek aldım o kadar :( 

11/11/2011 15:34:00

olabilir de, asıl sıkıntı hamişlik kıyafetlerini sevmiyorum ya, normal elbiselerinde poposu olan üstü bol geliyor üstü tam oluyor popo olmuyor ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

:D moralim bozuldu, pantolonu da arkadaşım kış geldi üşürsün dedi de öyle aldım :D
bir de o hamiş aramızda 16 gün var o 53 kilo ben 65 :( onu görükçe moralim bozluyor :D

11/11/2011 16:12:00

hehe vallahi en yakın biricik arkadaşım olmasa doğruydu dediğin :D

Eyloşşş muhtemelen senin küçücük eteğini denedim güzel oldu ama benden küçüktü yoktu  büyüğü:(

11/11/2011 18:44:00

ilahi kızlar yukarıda derhal bitir arkadaşlığını demiş ya defne aaa dedim biri kızmış okuyunca güldüm, başka bi ebruya bak al ya onu üniformam oldu bak hep üstümde,

11/11/2011 18:50:00

amannn kilo deyince dün az daha doktorla kapışıyorduk çok aldın dedi yaaa ama işin aslı su onun terazisi benimkinden farklı ve ben 2. ayda başladım kontrollre kendi terazisine bakıyor ama hamile kaldığımda evdeki teraziden söyledim iki kilo azmı yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa banane ben kendi baskülüme bakarım vallahii.yarın misafirim var hazırlık yapıyoruz kızımla ben yapıyroum o dagıtıyor, sagolsun.dert etmeyin yiyin için anacım ne olacak yaaaaaaaa  ööffff....dikkat dikkat nereye kadar.yiğin gariiii....hadi uctum.öptüm.

11/11/2011 18:52:00

bu raada tebrikleride kabul ettim hanımlar tesekkür ederi,m evett kutucuk maviii doğum odamız ve bebişin basucu beşiği gri olacak kısmetse, beyaz da olabilir am gri yakısır.ağırlaşmadan bir alışveriş lazım eksiklerimi alayım.face e bebek şekeri koydum fatma şimdidenmi diye sormuş  bi r bilse nezaman başladım fatmacım.....gidiyorum bu sefer gercekten.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...