YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

11/11/2011 20:04:00

Eylemcim tebrik ederim bi kız bi erkek iyidir iyi;) Senin gibi düzenli hamarat kadın başlar tabi şimdiden hazırlıklara ben ohoo son 3 ayda yavaştan yavaştan başlarım:)
Bende hemen kilo durumumu açıklıyorum ki benim de doktorum çok kızacak haftaya biliyorum ama 56'ydım şuan 61 olmuşum yani 5 kilo aldım yav yine tutamadım kendimi yedim de yedim bulantımı geçirdikçe yemeğe dadandım.
Fatma ve Hülyacım bende de bir ağırlık bir kasvet kolumu kaldıramaz oldum aynen  ne zaman bitecek bu çile fazla uzamadı mı eski enerjimi geri istiyorum ben bilgisayarın tuşlarına basmak bile yoruyo:(

11/12/2011 08:05:00

sevdeeeee  bana düzenli dedin yaa bittim şu an canım.seviyorum seni.

11/12/2011 08:07:00

''sabahın köründe balığa giden koca kişisi''   güzell.

11/12/2011 08:08:00

yamaklar hazır ancak ev havada...bi silkelensemde evide toplasam bu hafta kadın almadım iyi halt ettim.

11/13/2011 05:05:00

gunaydin)))

11/13/2011 13:20:00

heh! gene uçmuş herkes.pazar ya ...pufff!!!!

11/13/2011 14:48:00

vallahi defne yaaa şimdi gördüm yagmur yagıyor benimki bizi bugun eve kapattı avize bakmaya gidecektik sinirlendim mutfaktan çıkmıyorum bende.burnuma sürekli pis kokular geliyor kurtulamadım şu koku illetinden aaaaaaaaayyyyyyyyyyyyy şiştim..akşam ne yesek kızlar yaa hazır söylesek diyorum siz yemek yaptınızmı.

11/13/2011 22:12:00

acil destek lazım bayramda sigara aldım içtim bugun içmedim ama başım catırdıyor minosett attım şimdi aklımdanda çıkmıyor gidip yatayım en iyisi.

11/14/2011 10:40:00

aaaa eylem nasıl yani ne olur sakın içme canım bırakman içinde bir fırsat olsun bu hamilelik.

bende okudla kütüphandeyim evde ders çalışmam imkansız olduğuu için kendimi buraya attım tabi ya ben ne söylesem tersi oluyo:( Tam bulantım geçti aman çok iyi falann demeye başladım ki bir bulantı var bende bugün sormayın hiçbişeyde yiyemiyorum kaldım böyle. Yarın doktordayız çok heyecanlıyım yarını iple çekiyorum. Neclacım inşallah bu sefer insüle gerek kalmaz.

11/14/2011 14:45:00

slm kızlar.... insan bir haftaya böyle yoğun başlarmı yaffff :) 

bu işler ne zaman bitecek ???? ne evde bitiyo ne işte bitiyo... herşey beni mi bekliyorrrrr?
çook yoruldum galiba. 
işten çıkıp eve gidecek... eve gidince yemek yapacak ... Mert'in enerjisine ayak uydurup onunla oyun oynaayacak bi gram enerjim yok.... bunları kim yapacak var mı bilen :))  hııııı unutmadan Mert uyuduktan sonra... ütülenip kaldırılacak bir tel çamaşırda beni bekliyoooooorrrrrrrr 

herkez iyidir umarım?
öptüm kızlarrrrrr 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...