YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

11/14/2011 14:57:00

herkese merhabalar,nasılsınız bakalım?ya bişey soracağım :önceden hiç bulantım olmamasına rağmenbikaçgündür bulantılar ve başağrısı beni rahat bırakmıyor.2-3 kere minoset içtim,fakat biraz önce farkettim ki benim içtiklerim plus'mış..acaba olumsuz bir etkisi olur mu?doktorumu aradım ama müsait değilmiş görüşemedim.canım sıkıldı çok ya...:((

11/15/2011 05:10:00

Günaydın, 5 buçuktan beri ayaktayız, ateşlendik dün maalesef, bugün evdeyiz anlayacağınız :))

okumadım geriye dönük, ilk fırsatta inşallah,

Senem birşey olmamıştır canım, dr ile konuştun mu ?

11/15/2011 09:28:00

fatma çok geçmiş olsu,kış olunca malesefçocuklar hep hasta..benimkinde şimdilik bişey yok,grip aşısı yaptırmıştım ondan mı acaba?necla benim bulantıda çok başağrısı sıkıntım var,ruh gibi yapıyor adamı fena sarsıyor:(sağolun teselliler için ben de az dozda alınınca bişey olmayacağını duydum,ama minoset mecbur evde bulundurmalıyım galiba...bu arada sizler elevit vitamin ve demir ilacı kullanıyor musunuz?bana bi sonraki randevumda verecek ama ben sentetik vitamin almak istemiyorum,hem bende fena kilo yapmıştı ilkinde...

11/15/2011 12:29:00

Herkese toptan geçmişler olsun :)

bu kış erken geldi ama erken gideceğini hiiiç sanmam maalesef,
aklımda kaldık ça yazacağım,

Eylem hani bebeğini zehirliyordu içmiyordun artık vallahi resmi indirir face den eklerim ona göre :D

Sevdeee marım cinsiyetini öğrenirsiniz hadi bakalım merakta bırakma bizi,

Hülya senin kutucukta 16 sen ne zaman gidiyorsun kontrole,

Bana gelince dün üriner usg çektirdim bebeğimide gördüm el salladı bana, cinnsiyet hakkında fikriniz var  mı dedim olmaz  mı gördüm gayet  net dedi eee dedim :D
Söyleyemem ki Engin hoca söyleyecek sizde dedi resmen korkuyor doktorum dan :D sinir oldum ama c.tesi ye birşey kalmadı zaten  o zaman öğreneceğim kuku mu pip mi :)))))

11/15/2011 12:30:00

Alev ve Necla sizler evde oturan annenelere göre duble annesiniz hep söylüyorum önünüzde eğiliyorum diye, 

Necla umarım bu sefer düşüktür de bayılmazsın canım gelince yaz bize de 

11/15/2011 14:26:00

ayy süper en sona ben kaldım desene :)) 

Sevde ne yaptı acaba
Eylem yoksun bugün

11/15/2011 14:35:00

ay evet canım ya :) 

gerçi oğluşta olsa benim body ve tulumlarını hep verdim onları yeni alıcam,
en çok keyif aldığım tulumların küçülmesi ve yeni  büyük boy paketlere geçmek :)))

Başka da birşeye ihtiyacımız yok,
demirbaşlardan bir tek mama sandaltesinin kılıfı eskidi onu sipariş etmek istiyorum

11/15/2011 14:50:00

maviş sanki ;))

11/15/2011 15:29:00

hadi bakalım, benim kocişte erkek diyor:)

11/15/2011 15:37:00

Sevde gelmedi mi hala görebildi mi acaba cinsiyeti ay öldük meraktan :D

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...