YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

11/16/2011 09:47:00

Teşekkür ederim arkadaşlar:) Neclacım o test çok zor ya tam bir eziyet ben şimdiden düşünüyorum nasıl yaptıracağım diye geçen hamileliğimde yaptırmıştım çok zordu aç karnına o korkunç limonatadan bozma şeyi içip beklemek:( Bugün bi sunumum var yine yoğunum ama Hülya'dan da haberleri bekliyorum merakla.

11/16/2011 10:04:00

Yavaş yavaşş öğreniyoruz hepimiz ne güzel:): ya farketmez tabi ama merak ediyor insan :))

11/16/2011 11:51:00

Necla çok sevindim canım, bayılmadın da sanırım harika:) 2. düzeyi de geçtin mi tamamdır geriye bir şey kalmıyor bir doğuracaksın :D

11/16/2011 11:57:00

geldim kızlar giremedim iki gün sürekli başağrısı çektim ilk kızımdada böyle çok başım agrırdı...dünden beri iyiyim ama maşallahhh.sevdenin belli olmuş ha hadi hayırlısı  gözünaydın canım,defnede bugün yazacak galiba yanlışmı hatirliyorum ayy inananmıyrum burada yazışmaya başladğımızda ben 6 haftalıktım galiba ne cabuk gecti işin aslı yavas gecsin istiyorum iki bebekli ev fikri düşündkçe ürkütüyor o yuzden düşünmemeye anı yasamaya çalışıyorum.arkadaslar vitamin banada verdi ama 3 gübde bir aklıma gelirse birini yada ikisini içiyorum şimdi şöyle ki herseyi yediğim için kızımda okadar beslenip vitamin almaya göre ufak ve sıkıntılı doğduğu için güvenmiyorum.oyüzdednede çok fazla vitaminlere itibar etmiyorum artık birde bööle deneyecegiz bakalım.ama öte yandan meyvem, sütüm yumurtam hiç eksik olmaz hergün tükwtirirm, et , balık vs.periyodik olarak olmasada sıklıkla alırım daha ne yapayım.istemiyorum vitamin falan.bu akşam misafirim var kızımdan küçük bebişi var arkadasıomın kalacaklar bir iki gün çok severim kendisini yine ugrayamayabilirim.öpüyorum hepinizi neşeli saglıklı günler diliyorum havalara dşkkat edelim bebişleri üşütmeyelim,bol c vitamini alıp sıcak çorbalar içelim, gebeliği bahane edip yaglı yaglı hüpletmeyelim tamammı...mucxx byy.

11/16/2011 12:02:00

bu arada oğlan bizim kız bizim,,,naynaynaynayyanaynaynayyy, şimdi isim konusu çok kafa yoracak bu sefer kızımda rüyamda gördüm deyip tak diye koymustum adını ama bu sefer erkek olunca eşim çok mudahale ediyor dün gecede rüyamda istanbul ada diye bir isim koymusum ogluma eşim istanbul kısmına değilde ada kısmına takılıuor diyorki ada diye isimmmi olur len?aşkom ozaman can olsun diyorum istanbul can olsun kurandada geçiyor diyorum eşim sessizl,ği ile onaylıyor bende gidip boynuna atlıyorum.sabah rüyamı anlattım ama banamısın demedi.cııııkkk...

11/16/2011 12:03:00

necla nerede yaa ne oluyr ne kaçırdım neden bayıldı

11/16/2011 12:56:00

Eylem oğlum Mert Ada ama inan adaya çok müdahele oldu ama biz en azından mert gibi sağlam bir erkek ismi ile dengeledik İstanbul ada direk kız ismi söyleyeyim :D 

ama sormuyorsun gerçi :D:D

hülya şu sıralar dr kontrolünde gelince yazar:)

11/16/2011 13:49:00

evet ya şu isim mevzusu çok zormuş hakikaten ilkinde hiç böyle olmamıştık ben daha çocuğum olmadan kızım olacağını bildiğim için nerden biliyorsam artık belliydi onunki:) ama bu sefer eşime ne söylesem beğendiremez oldum işimiz zor yani.

11/16/2011 14:18:00

aman yok fatma yaa kız ismine de razıyım begensin yeter, rüya canım bee istanbul konurmu çocuga, mert ada kulaga da hoş geliyor yiğit ismide güzel birde bugün dora ismini gördüm ne düşünüyorsunuz

11/16/2011 14:21:00

sevde ilklerde insan ne istediğini biliyor bence ikinciler hep kaderine razı.birde alay konusu olmasın yabancı dillerde abuk subuk anlamlara gelmesin söylenişi zor olmasın aman kulaga hoş gelsin diye birsürü düşünüyoruz.yabancı isimler nüfusta kabul görür oldu ecnebi ismi koyacagız bu gidişle ve türklüğümüz iyice elden gidecek esasen geleneksel isimleri severim ama eşim ne söylesem itira z ediyor çünki hepsi benim ailemde mevcut.mehmet,ismet,ali, kötü isimlermi allahaşkına

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...