YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

11/17/2011 10:21:00

bu fotoğraf olayıyla daha bi grup olduk sanki,siz ve bebeleriniz çok sempatik,cana yakın geldiniz bana...sizleri tanımak bu grubu daha da keyifli hale getirdi

11/17/2011 10:22:00

mert alev : çocuk bahane eğlence şahane! yazın bizde parka giderdik kızdan çok biz eglenirdik.
 HANIMLAR VALLAHİ, BÜTÜN ANNELERİMİZ ÇOK GÜZEL ÇOK BAKIMLI MAŞALLAH, NAZARA GELMEYELİM LÜTFEN GÖREN MAŞALLAH DESİN DEĞİLMİ AMA..ŞİMDİ ŞÖYLE OLACAK,PEŞPEŞE DOĞUMLAR, SÜT DERDİ, GAZ DERDİ EK GIDA,DERKEN BEBEKLER BÜYÜYECEK BAKARSINIZ TOPLAŞIP ÜÇÜNCÜLERİ PLANLIYORUZ...HEPİMİZİ VE EVLATLARIMIZI ALLAH NAZARDAN KORUSUN, BU GRUP DAĞILMASIN LÜTFEN.
  az önce arkadaşımı ugurladım.kızıma hamile iken, doğumda ve doğum sonrasında bana çok emek verdi.çok severim onu.onunda bebeği var..esila.ben kızıma hamile iken kız senesi gibi herkes kız doğurmustu şimdi sanki erkek senesi.hepinizinki hayrlı olsun.
sevde koy resmini yaa beni görmüyormusun süt balonları patlamak üzere koydum gitti.
öptüm sizi hadi by.

11/17/2011 10:23:00

senem yerim seni..

11/17/2011 10:29:00

ilgisiz olacak bıraz ama hotmaile sureklı msj gelıyor nurturıadan,engellemk ıcın ne yapmalı bılen var mı?

11/17/2011 10:29:00

ilgisiz olacak bıraz ama hotmaile sureklı msj gelıyor nurturıadan,engellemk ıcın ne yapmalı bılen var mı?

11/17/2011 10:52:00

Alev evet çıtırlık bir durumun var sahiden :D 

yaşıt sayılırız senem bende eylülde 31 oldum

11/17/2011 10:52:00

senembay teşekkürler canımm... sende genç gösteriyosun valla fıstık gibi... 

eylem aynen öyle valla. Mert bahanesiyle çocukluğa geri dönüş harika heheeeee 

eddo dediğin konu hk. bi fikrim yok benim... ayarlardan filan değiştirilebiliyordur ama mutlaka. 

11/17/2011 11:00:00

fatmacım sensin çıtır teşekkür ederim :))

geçen günde eşimle Mert'e bayramlık için bi baby mağazasında geziyoruz. satış elemanı kız dedi yoksa sizin çocuğunuz mu var inanmıyorum filan.. evet dedim... hatta ikinciside yolda. 
kız çok şaşırdı filan.. eşim de şımartmayın bak.. şimdi burdan bu sözler yüzünden bi sürü alışveriş yapıcak yine ben zararlı çıkıcam dedi.. bende havalar 1500 tabiii pek mutlu oldumm :)) 

11/17/2011 11:00:00

msn ayarlarında '' bu kişiden gelen mailleri, engelle'' seceneği yoksa nurturia hesabındaki ayarları kontrol et, sana sorması lazım mail almak istermisin falan diye, işaretlemişsin demekki.yeniden düzenle onları ama nerede olduğuntırlamıyorum har

11/17/2011 11:26:00

eylem aynı yoldayız canım üçüncüden devam ederiz biz:))) ok koyuyorum da güzel bi tane seçeyim ;)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...