YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

11/17/2011 15:12:00

ay necla  benimki kız olsaydı feride naz olacaktı ahmet eski erkek rkadasımın adı hayatta koyamam ama severim isim olarak mustafa kemal de olabilir değilmi ada çok isterdim eşim istemiyor, keremi sevdim, alper i sevmiyoru m ama alp belki olabilir fatma insan birilerinde duyduğunu pek istemiyor onunla bağdaştırııyor çünki alper arkadasımın nişanlısı idi alparslanda eski flörtü.off.mehmet olsa.ali, ömeri çok severdim ama kişisel sebeplerden ötürü koymam hayatta...kayınpederin adı.

11/17/2011 15:14:00

sevde alemsin, çocukları zaptetmek zor canım sen çekebildiğine razı ol bence.

11/17/2011 15:15:00

ya evet başkasında duydun mu bitti helede gıcık oluyorsan imkanı yok, kayınpederinin neden olmaz ki? eşinin bayılması gerekmez mi?

11/17/2011 15:15:00

cocobonbon diye bşr yer buldukm çok şık bebek sekerleri var inceleyin mutlaka kedicikli var birtane bayıldım.

11/17/2011 15:16:00

ben ne yapayım daha iki ayım var öğrenmeye:((sevde nasıl o kadar erken öğrendin cinsiyeti..fatma,benim doktorum da asla 16.haftadan önce söylemez görse bile...ne yani söyleseler ne olur.ama şükretmek lazım bi tanıdığımın doktoru prensip olarak hiç söylemiyormuş cinsiyeti...

11/17/2011 15:16:00

ne eyemek pişirdiniz kızlar.

11/17/2011 15:17:00

eylem ne çok isme ne çok nedenin var:)))) şaka maka hep öyle oluyor ya şu şunda var bu bunda, Mustafa'yı bende düşündüm çok severim o ismi de eşimle bende biraz orjinal isim hastalığı vardır herkeste pek bulunmayan cinsten olacak bir de iki isim olacak yani kısaca uzaydan isim bekliyoruz:) Bu arada eşimin babasının ismi Osman biraz da yaşlı kendisi yani fırsat versem Osman olacak çocuğumun ikinci adı ve ben bu ismi hiç sevmem yani bütün tanıdığım Osman'larda tuhaflık vardı hayatım boyunca:)

11/17/2011 15:17:00

benim canım karides istiyor.ama nohut '' bişirdim ''

11/17/2011 15:19:00

Senem 2 gün önce öğrendim işte bizimkinin bacaklar açık pipi ben burdayım diyordu parlak parlak:)))) Bende zeytinyağlı pırasa ve makarna var.

11/17/2011 15:19:00

oyy nohut severim ama karides yasa bize, kışın avakado eksik olmaz bizden genelde karides kokteyl yapardım ama karides yemedğimiz için almıyoruz eve :(

benim tavuğum var yanına domatesli makarna yapıcam canım çekti :DDDD
eşim pek makarna sevmez ben canım çekti deyince bişiy demiyor :D

Sevde senin kzının ismi oldukça orjinal neydi :D

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...