YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

09/28/2011 07:03:00

Yaa benim dediğim bir şey var hep eğer bir oğlum daha olursa asla üzülmem oğlum için en iyi olanın o olduğunu düşünüyorum aslında bende, ama kız çocukta anne için çok önemli hatta diyorum  bu kız olursa bir tane daha kızım olacağını bilsem yine doğurum kız kardeş gibisi yok :)))

Alev hadi bakalım bebeğinizi ve pıtpıtlarınızı görün bu akşam, bize de haber vermeyi unutma sakın:)

09/28/2011 07:09:00

biz 3 kızkardeşiz.... gerçekten hayattaki en iyi arkadaşım onlar.

kız kardeş çok güzel bişi.
ay bilmiyorum... kız mı olsun erkek mi olsun :))) 
zaten böyle düşündükçe daha bii heyecan basıyor..... 
daha öğrenmemizede çok varrrrrrr :))

tabiki haber veririm... 

09/28/2011 07:24:00

daphne, seninde mi planlı değildiiii ... benimde öyle. gerçi bende spiral filan yoktu... ama 2. bebişi yapıp yapmayacağım konusunda tam anlamıyla karar bile vermiş değildim ki... daha oğlum 14 aylık... biraz fazla erken oldu yani. öğreneli 15 gün filan oldu. bende tam anlamıyla alışmış sayılmam... alıştm alışmadım derken doğacak bu bebişler galiba. öyle düşününcede kıyamıyorum... çünkü mertte bu süreçleri tam bir bayram havasında yaşamıştık... sanki 2. bebişe haksızlık ediyormuşum gibi geliyor. 

zaman geçip kardeşi olacak... ikisi bir büyüyüp oynayacak... ben kısa bi sürede 2 evlat sahibi olmuş olacağım düşüncelerine kapıldıkça da mutlu oluyorum...
dediğin gibi sağlıkla gelsinler... ve iyiki varlar. 

09/28/2011 08:10:00

Bence de asıl haksızlık 2.lere oluyor sanki...

Mert' te sürekli kendime dikkat ettim, uzandım yorulmadım, her anım onunlaydı doğduktan sonra da bu nedenle 2.ler biraz şansızlar ama geneşde 2. bebekler kendilerine özgüvenleri yüksek daha sosyal tipler oluyorlar :))

09/28/2011 08:28:00

Kesinlikle aynı fikirdeyim... 

bende Mert'te eğilip kalkmaya bile korkardım... evde iş yapmazdım... sürekli dinlenirdim... gıdama çok daha fazla dikkat ederdim... ama şimdi herşeyi yapıyorum. Mert'le dinlenmek ne mümkün zaten. sürekli oyun oynamak istiyor. zaten işyerinde pilim bitmiş oluyor. e akşamda Mert'le zaman geçiriyorum. dinlenmeye, uzanmaya hiç mi hiç zaman yok.
belkide ikinciler çok üzerine düşülmedikleri için; kendi başlarının çaresine bakabilen daha tuttuğunu koparan , özgüvenli bireyler oluyorlardır... 

09/28/2011 09:29:00

Çalışıyosun birde demek çok zor kolay gelsin,

09/28/2011 10:11:00

evet canımmmm... ama şunada seviniyorum. tekrar doğum için izin kullanacağım... bu da demek oluyor ki bu süreçte Mert'le de birlikte olacağım :))  tabi beni işten atmazlarsa :)) 

09/28/2011 11:44:00

Yok ya atmazlar herhalde, ben çalışan annelerin önünde saygıyla eğiliyorum, nasıl beceriyorsunuz inan bilmiyorum :))

09/28/2011 12:38:00

Bence sana öyle geliyordur, çünkü eminim çok yoruluyorsun, bir hem bebek hem hamilelik herşeyin üzerine geldiğine eminim. ama çocuklar okula başladığında daha rahatlarsın, tabi bu arada gerçekten istediğin buysa umarım kovulusursun:))))))))))))))

09/28/2011 13:14:00

İnşallah:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...