YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

11/18/2011 11:13:00

haha ne güldürdün beni Eylem sana katılıyorum aaa nnecla olmuyor böyle ben haftada 1 kilo alıyorum şekerim neyse formül bizde yapalım :D

Çirkinlik demişken al sana çirkinlik bana dünya güzeli geliyordu ayrı :D son o böcek böyle bir lokum oldu :D

resimler ters yüklendi:)

11/18/2011 11:17:00

Yaaa başıma şimdi size resim gönderirken ne geldi:( 

hala kalbim çarpıyor moralim bozuldu,

şimdi liseden bir kız arkadaım var face sayesinde yeniden görüşmeye başladık msn e ekledi filan oradan arada yazışıyoruz normal yazışmalar ama bu habire ay seni bir görseydim cam den filan diyor ya hep münasabetsiz zamanlada bende tamam açayım ama oğlum uyuyor sesi açamam dedim ay bir açtım ki çok pardon sandalyede alt tamamen çıplak bir adam şeyi ile oynuyor ama tabi hemen kapattım hatta gözlerimi kapadım öyle kapattım aramayı filan,
delirdin mi sen bu ne biçim şey dedim ay kız video o ama baz izle sandalyeden düşecek çok komik filan diuor yok kalsın dedim seni siliyorum listemden ay lütfen silme şaka yaptım diyor bu ne var eğleniyoruz diyor sapıkmısın senin arkadaşım olduğunuda inanmıyorum filan dedim ama başıma ilk kez böyle birşey geliyor anında engelledim ama çok sinirlerim bozuldu ya :(

11/18/2011 12:03:00

offfff nerdesiniz yaaa,

Hülyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

11/18/2011 12:24:00

fatmaaaaa   kız o adam yada çete bunlar eski msn leri buluyrlar yada aktif msn leri, çalıyorlar sonra listendekilerle görüşüyorlar sen arkadasın sanıyorsun çok arkadasımın başına geldi yaa arkadasının günahını alma canım gecmiş olsun ben o olayı üstgecitte naklen yasadım adamı bir kovaladım cantamı kafasına gecirdim ohoo neler neler, sapıkmı yok sekerim bosver.

11/18/2011 12:25:00

ayrıca oğlun cirkin falan değilmiş çok ta yakısıklı yanii nesi çirkin bunun maşallahhh.

11/18/2011 12:26:00

ay muhtemelen öyle oldu zaten ama hala kalbim çarpıyor ya sinirim bozuldu kıza yazdım facebook tan bakalım cevap bekliyorum,

sende az değilsin adamı kovaladın demek ben olsa kaçacak delik arardım:)

11/18/2011 12:28:00

ya bulamadım o resimleri ni bunu buldum anca yok be sarılık oldu zayıfladı minnacıktı kuzu çirkin ördek yavrusu diye seviyordum, ama sağol canım benim her bebek doğduğunda biraz çirkince oluyor sonra serpilip dünya güzeli oluyorlar :D

Sende haksızlık etme kuzunaa, ben büyüynce söylerim bunları Asude'ye :)

11/18/2011 12:29:00

Bu ara da aarka plandaki gecelikli sütyenin askısı sarkmış danayı gördün mü:D

11/18/2011 12:37:00

Eylem nasıl oldu asude kendi derdime düştüm soramadım kuzuyu, sabitlendi mi ateş, birde sadece ibufen verme pedifen de al bir onu bir diğerini ver dönüşümlü olarak

11/18/2011 12:49:00

fatma güldürme kızım beni yaaa ne danası allah iyiliğini verisn yok anam görmedim dana falan allah allahhh, asude iyi diyelim iyi olsun beeee hahahahha düzelir canım bişi olmaz ate s var ama surupla işte.gece fitil vereceğim.baska surup vermeyeyim dedim.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...