YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

11/18/2011 20:39:00

iyi yapmıssın çocuksuz ev kalmasın sloganımız bu olsun sonra 2 çocuk şart deriz sonra 3. nerede deriz.hahahhaha...ben 38 olmadan 4.yü almak istiyorum kısmetse....hülya hoşgeldin habersiz bırakma canım buraları bak hepimiz hamileyiz, evham yapıyoruz sonra.sabah akşam birer doz nurturia lütfennnn, kızı uyutup bende bayılma niyetindeyim.öptüm sizi.FATMAA iyigeceler canımm.kendine geldinmi..benim bir arkadaşıma musallat olmus biri msn den.illa diyorki cam ac konusalım.eşler evde birgün actık kamerayı ama sıkı durun ;kameraya eşimi çıkardık.söylemesi ayıp braz tüylüdür, adamın bir gidişi vardıki anlatamam....dahada rahatsız etmedi kızı ama biz o gün çok eglendik, sen gay misin dedi eşime salak herif...neyse öyle işte sıkma canın tamammı.öptüm.

11/18/2011 21:31:00

Geldim şekerler kociş kırdı beni ve olay da olmayack birşey hamileyim ya kırılacak yer arıyorum :))

Hülyaaa ay eve bir ses ver 2 gün vermeyince meraklandık şekerim :))

Sevde sağol canım, ayy 2. çirkinlerimize de koyarız ne güzel :))))))

sapık oalyına gelince arkadaşımla alakası bile yokmuş kız çok oldu haberi yok zaten onun msn adresi bile değil ben nereden bileyim ben eklemedim ki seni hiç kullanmam msn i diyor ben saftirik adamın teki ile konuştum iyi mi neyse, eşime bahsetmedim kızacak bana ay iğrençti ya Allah başa vermesin bir daha cam açmak mı yooooo 7 sülalesini dökmesi gerek :D

11/18/2011 21:32:00

Eylem çok iyiymiş :)) eminim eğlenmişsinizdir, yahu bana da biraz tuhaf geldi ama 2 aydır yazıyor o zaman söylemedi ki 2-3 gündür ısrarla açıyor birde ben kapattım ay lütfen açç filan diyor gerizekalı Allahından bulsun

11/19/2011 09:58:00

tünaydııııınn...neler yaptınz bakalım..fatma dan haber bekleyeceğiz bugün bakalım....hayırlısı.

11/19/2011 11:08:00

evet bugün büyük gün heyecanla fatmadan haber bekliyoruz:)

11/19/2011 12:30:00

geldim kızlar erkekmiş, ne ağladım :(

aklıma geldikçe ağlıyorum, Hülya eşine söyle tam terapiliğim, eşim başta anlayış gösterdi ama baktı durmuyorum oda kızıyor bana :(

ama çok hayal kırıklığı yaşıyorum hiç beklemezdim kendimden böyle bir durum aslında 2 oğlum olsun da istiyordum neden bu kadar üzüldüm bilmem:(

11/19/2011 12:48:00

ayy hayırlı ugurlu olsun canım neden aglıyorsun simdi yaa evladın kızı erkeği olurmu aşkolsun, içine kız doğuyordu yanıldığına üzülmüşsündür sen bir evde bir çiçek üç böcek olacak, keyfini çıkar ''ana kraliçe''lütfen ama, erkek başka oluyor kardeşim ellerimde büyüdü oradan biliyorum, sağlıklı sıhhatli güçlü kuvvetli iştahlı ve güzel bir bebek olsun, inşallah, çok sevindim, artık ağlama tamammı. 

11/19/2011 12:49:00

FATMAAAAAAA.....

11/19/2011 12:50:00

İSMİNİ NE KOYACAKSIN, BAK NE KOLAY OLACAK İSİM KONUSU, YİĞİT ADA KOYSANA NOOLUR FATMAAA,

11/19/2011 12:50:00

BİRDE KIYAFET DERDİ ARABA PUSET DERDİ YOK OH NE GÜZEL HEM MASRAFSIZ HEM ŞANSLI BEBEK,

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...