YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

11/19/2011 12:51:00

valla aklıma ilk gelen yiğit :) yada  yiğit alp :)

kızhayaligözümde canlaınca hala ağluyorum ne kötü dimi allah sağlıkla kucağıma aldırsın meleğimi,

11/19/2011 12:51:00

Yada şansız, sonuçta 2. el giyecek :D

11/19/2011 12:52:00

eşimin ablasının bir arkadaşı bebk bezlerini yıkayıp kullanıyormuş, çok çişli ise yıkıyor az çişli ise sadece kurutuyormuş, gariban bebek pişik bile olmazmış, bu şahıs bağdat caddesinin muhtelif yerlerinde 3-4 daire sahibi....inanamamıştım duyunca.

11/19/2011 12:53:00

yuhhhhhhhhhhhhhh, işte parayla olsaydı akıl :D

11/19/2011 12:53:00

.

11/19/2011 12:54:00

arnavut ciğerine aşerdin, kurbanlığımızın ciğerlerini yeriz dedim, kayınvalidem hepsini düdüklüye koyup simsiya edene kadar haşladı, bir çatal alıp tadına baktı sonra çektti gi,tti giderkende bi güzel nasıhat etti, o ciğeri az daha ''bişir'' yiyin emi....deli karı.sen ye o bozarmış şeyi.

11/19/2011 12:56:00

hahahhah geldinmi kız, naber, oğlan anası arkadaşım habire oğlan doğacak sitede ilk doğumumu acıbademden naklen yayınla hamileyiz bizde yapmıştım şimdi nurti de olacak yazarım dakika başı artık...

11/19/2011 12:58:00

hiç enerjim yok vallahi, bari sultan karısı filan olsaydım da değerim olsaydı :D Hürrem gibi bende bu şans varken habire erkek doğururum, 3. yü çok istiyordum ama cesaret edemem şimdi kesin oda erkek olur

11/19/2011 13:01:00

canım akıl para ile olsa memleket einstein dolardı eşimin ablasıda pek geri kalır cinsten değil, damacana suya yeni para vermeye başladı, çamlıcada membaa suyu taşımış senelerce evine, zatı muhterem bagdat caddesinde oturuyoo, aynı elbiseyi yedi senelik evliliğim boyunca her görüşmemizde üstünde gördüm, bedava tiyatroları hayatta kacırmazlar ama ücretli desen asla para verip gitmezler,kek için süt yoksa su koyar, alışveriş yapacağı zaman satıcının canını çıkarana kadar uğraşır, on liralık babetler dahil...roman bunlar romannn...

11/19/2011 13:06:00

alemsin anam güldürme karnım geriliyor yaaa, canım hürreme imrenme sonu belli onun da şimdi şöyle yap hırsını alamadıysan:benim eşim asude 7 aydan sonra kıza dönünce ''bir işi beceremedin ''demişti bana ama cinsiyet belirleyenin kendisi olduğunu unutmustu saf..eşine bi güzel fırca at, bi işi beceremedin diye al hırsını otur, senelerce erkek doğuramayıp kapı önüne konan kadınlarada tercüman ol intikam al bari yazık halbuki adamın günahı ne bebişin günahı ne AAAAAAAAAA  BİR DAHA DUYMAYAYIM lütfen bak yazık çocuga yaaa üçüncüyü beraber yaparız yine çin takvimlerine bakarız birde bir aile dostumuz var inanılmaz bir şeklkde tüm tahminleri tutuyor, bu ay hamile kalırsan erkek diyor mesela hayatta şaşmaz, ööle yaparız yaaa 3. bende kız istiyorum bak erkek olursa üzülmem ama,

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...