YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR.

11/19/2011 13:07:00

KIZLAR KİMSE YOKMUUU FATMAYI TESELLİ TURLARI YARDIM EDİN BEE..

11/19/2011 13:09:00

FATMAAAA........GEL BİZE SANA PİZZA YAPAYIM.

11/19/2011 13:11:00

BİBERON BAKIYORUM ŞİMDİ NUBBY NİN KAŞIKLI BİBERONU ÇIKMIŞ EMZİKLER STANDART OLDUĞUNDAN KAŞIKLI UCU ÇIKARIP NORMAL BİBERON GİBİ KULLANABİLİRSİNİZ BAKIN DERİM, EK GIDAYA GECİŞTE BEBEKLERE KAHVALTI YEDİRRİİKEN VE GECE MAMASI YEDİRİRKEN KULLANISLI OLABİLİR

11/19/2011 13:16:00

FATMAAA

11/19/2011 18:04:00

Fatmaaa inanmıyorum sana ve tabi ki Necla sana da.. Ya ne olmuş aynı cinsiyetse şahsen ben kızım da olsaydı üzülmezdim ama sorun bakın neden. Mesela benim bi erkek kardeşim var aramızda 3,5 yaş var ama bi kız kardeşim olsun çok isterdim hatta o erkek yerine kız olsaydı da olurdu ne güzel birbirine yakın yaşta hemcins kardeş olmanın güzelliği başka, annem hastayken bir kız kardeşin eksikliğini o kadar hissettim ki:(  Mesela babamın da hep hayali keşke bir erkek kardeşim olsaymış o zaman bugünüm çok başka olurdu der. Kısaca kardeşler açısından hemcins olmanın pek çok avantajı var. Biz kendi açımızdan her iki duyguyu da tatmak istiyoruz ama bence onlar böyle çok mutlu olacaklar:)

Bu arada oğlumuza isim bulduk:) Nurefşan'a da çok uygun hem Emirhan nasıl ben çok tuttum bu ismi.

11/19/2011 21:20:00

kursa gidiyorum hafta sonları giremiyorum,yine kaynatmışsınız bakıyorum..fatmacım minik oğluşun da hayırlı olsun...kendimi düşündüm,bende de öyle olsa ne hissederdim acaba diye,sonuçta kendimi ben de hürrem gibi gördüm.şehzade takıntısı var galiba bende.yani erkek olsa sevinirim yine amakocam çok kız istiyor,bende öyle bi istek yok ben mi garibim acaba diye kızıyorum bazen kendime,erkek çocuk fanatikliği var bende..

11/19/2011 21:31:00

Kızlar giremedim, koca kavgaları olayında Seda hanımın dediğine geliyorum kızlar delirdiler bence, hele bugün bir kaşık suda boğasım var:D uyuyor şimdi daha ben oğlanı yatırmaya gittiğimde koltukta horlamaya başladı şeytan bırak koltukta diyor :D Ya kızlar ben bu kadar çok kız istediğimi bilmiyordum inanın ve 3. yüde kesin deneyecektim kız olsaydı bu çünkü kız kardeş gibisi yok bir ablam var, ve evet kız evlat gibisi de yok bence, eh böyle düşününce de şimdi çok hayal kırıklığı yaşıyorum alışveriş mi ne alışverişi herşey var ayola gidiyor durum gözlerim kıpkırmızı ve şiş:D aslında alıştım epey ama içimde uhde kaldı hayatta 3 . yü deneyemem kesin oğlan olur :D çin takvimi yalan ona göre kız olması lazım dı, eve eşimde kız çocuk hastasıdır sokakta görüsn dayanamaz kızlara resmen gözü kalıyor adamın ama gelin görün ki bu halime çok kızıyor, ben dedim zaten eylem senin suçun beceremedim diye :D Necla canım benim bana ne geliyor biliyormusun iki kızım olsa erkek aramazdım sanki, dünyanın en güzel şeyi, iki erkek te öyledir belki ama kız başka ;o) aile baskısı başka tabi birde eşim kürt demiştin o yönden de psikolojik baskı olabilir, öff yaa Allah hayırlı evlat versin, sağlıklıla alalım kucağımıza da kaderde 2 oğlan anası olmak ta varmış :D Düşünsene uğraş didin büyüt evlenip unutsun seni hangi erkek annesiyle çok yakın ki, ne paylaşıyorlar, ama ben her gün konuşuyorum annemle:(( Birde oğlan anaları Allah iyi gelinlerle karşılaştırsın AMİNNNNN :D

11/19/2011 21:43:00

evet bırakalaım yarında onlar hazırlasınlar :p vallahi benimkinin yaptığı özel birşey yok ama sorun da o, ben üzülyorum diye kızacağına gönlümü al demi bir şey yap iki güzel şey söyle yok, bunun üzerine oğluşla da ilgilenmiyor, çocuk ha bire anne oynayalım diyor beni oyun arkadaşı belle di babayla oyna diyorum o oynamıyor diyor :( Gıcık oldum birsürü söylendim canı birşeylere sıkkın akşamdan beri ama anlamadım ki soruyorum birşey yok diyor:(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...