alternatif

<12>
05/03/2012 06:25:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: alternatif

05/03/2012 06:30:00

:((( Süt yerine alternatif bir şey verilmeside çok doğru gelmiyor bana. Çocuk gene kendini farklı  hissedicek. Maalesef süt alerjili çocukları düşünen yok. Mesela piyasada gluten alerjisi olanlar için tüketebilecekleri bir çok ürün varken, süt alerjili çocuklar için hiçbir şey yok :((

05/03/2012 08:38:00

Sinem zaten kimsenin çocukları düşündüğü falanda yok. Çocuklar süt içsin diye değil bu kampanya, ihale verilerek birileri zengin olsun diye yapılan bir dümen. Zaten verdikleri sütlerde bozuk çıktı, şimdide laktoz intoleransı diyorlar, ne kadar çok çocukta varmış laktoz intoleransı ve  ne garipki ilkokul çağına kadar hiç anlaşılmamış. Bence o ailelerin biraraya gelerek şikayetde bulunup, acilen bu kampanyanın durdurulması lazım :(

05/03/2012 08:44:00

bu devletin en bilinen politikalarından biridir bu. hatırlarsanız bize de ilkokul çağlarındayken radyasyonlu fındıkları dağıtmışlardı. çöpe gideceğine çoluk çocuk yesin içsin mantığı işte. küçüğünden büyüğüne bütün insanların hayatının hiçe sayıldığı bir ülkede yaşıyoruz maalesef.

05/03/2012 09:28:00

Yazalım Sinem,ben varım. Keşke o çocukların aileleride yazsa, şikayet etse :(

05/03/2012 10:30:00

benim çocuğumun alerjisi yok ama istemiyorum içirmelrini..

05/03/2012 11:49:00

Ama arkadaşlar burada amaç çocukların beslenmesi değil ki burada amaç birilerinin ceplerinin dolması yoksa hangi aklı başında canlı süt gibi çabuk bozulabilen , alerjik ve şaibeli bir içeceği çocuklara dağıtır??süt yardımı yerine para yardımı denirse üstüne para isterler.

05/03/2012 13:37:00

Sinem senin kayınvalide ne iş yapıyor ya, tweeterda 2500 takipçi falan, takipçiyi bırak beni tweetera bile almıyorlar artık :P

05/03/2012 13:46:00

Valla kızım aynen artık nurtiye bile yorum yazarken dikkatli davranıyorum, sert yazmamaya çalışıyorum :P

05/03/2012 13:47:00

konu aslında çok basit okullarda çocuklara yiyecek içecek dağıtmamalısın o çocuğun velisi benim onun ihtiyaçlarını ben karşılarım sen devlet olarak bana hizmet edip benim ihtiyaçlarımı karşılamalısın ama tabii nerede bu anlayış. dediğin gibi bizimki nafile bir çırpınış olur. bu arada sinem kayınvaliden süpermiş twitter vs. benimki bırak tweeti mesaj atmaya daha geçemediler :))

05/03/2012 14:43:00

ah sinem ahh bu aralar en çok kanayan yarama parmak bastın :)) ben daha çocuğumu bir kreşe yazdıramadım (korumak adına) çocuk okula başladığında devlet okuluna gitmesin özel okula gitsin diyorum , istediğim okulun anasınıfı senelik 42bin lira olmuş.. biraz ağlayabilirmiyim size :)))) konunun dışına çıktım biliyorum varsa bi ağlama kısmı orada dökeyim gözyaşlarımı lüffen....

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
süte allejisi olup okulda dagıtılan sütü içemeyen çocuklar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...