alternatif

<12>

Ynt: alternatif

05/06/2012 19:19:00

sinemcim iyi düşünmüşsün kayınvalideni kullanalım bu iş için.(ben süt için kötü niyetli olduklarını düşünmüyorum arkadaşlar bu ayrı bi konu).dün bir öğretmen arkadaşımla  görüştüm bu işin iyi olmadıgı görüşünde,kendisi köyde ögretmenlik yapıyor,diyorki köy çocukları zaten sütün hemde en iyi sütün içideler,içmek istemiyorlar.bir tanesi öğretmenim ben soguk süt içmem demiş,digeri ben şekersiz içemem...bunun sonu yok yani,sonra bu sütler haftalık gelecekmiş,her okulun uygun koşullarda saklayabilecek yeri yoktur diye düşünüyorum.herşey bir yana,oglum aglıyor bende içeceğim diye,ben en çok bunu düşünüyorum.

Ynt: alternatif

05/06/2012 19:29:00

aslı arkadaşım bende çok paniktim ne yaplamıydım oglum için özel okl olsun diyodum,ki özel okula gönderemem ben. bu ayrı konu.psikologla görüştüm çocuk ne kadar erken sosyal hayata karışırsa okadar iyiymiş,alerjisi için.ve öcüüüü benim çocugum sizden bizden farklı gibi yaklaşmamalıymış,ki ozaman hakikaten çocugunu sen dışlatmış oluyorsun karşı tarafa.bence sırf alerjisi için özel okulu düşünme,yani devlet okulu da bir bu konuda özelde,yapacagınız tek şey var  bu konuda ögretmeniyle iletişim içinde olmalısınz,çok duyarlı bir öğretmene denk gelirseniz bu ala olur,ama öcüüü demeden...

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
süte allejisi olup okulda dagıtılan sütü içemeyen çocuklar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...