ankara'da oyun ablası olan mekanlar

<123>
12/22/2010 02:38:00

arkadaşlar şu uhm gibi yemek yerken bebekle oyun ablasının ilgilendiği mekanlar var mı bildiğiniz;?

misal ben balgattaki kukla kebabı biliyorum babasıyla biz birazcık rahat ediyoruz hemde eren kuklalarla ve palyaçolarla hoş vakit geçiriyor

aksi halde benim yemek yeme ihtimalim epey düşüyor

ohh be gittim rahat ettim dediğiniz mekanlar nereler?

Ynt: ankara'da oyun ablası olan mekanlar

12/23/2010 10:00:00

Park Caddesi Kuklaya aynı hevesle gittik malesef aynı hizmeti göremedik

01/06/2011 23:09:00

çukurambar pelit cafe pazar sabahı brunch için gitmiştik büyük bi oyun alanı ve bi oyun ablası vardı güzeldi ama soğuktu biraz

01/07/2011 00:07:00

pelite geçtiğimiz haftalarda biz de gittik evet çok güzeldi mekan ancak hiç oyuncak yoktu. garsonlara kim ilgileniyor dedik "halkla ilişkiler müdürü" dediler ancak kendisi bizimle ilişkiye giremedi.en azından kağıt kalemler falan koyulsun dedik.bir de içerde kitap okuyan birisi vardı.herhalde oyun ablası dedikleri oydu :)))
paris caddesindeki meşhur iskender çok başarılıydı geçen sene gittiğimizde. şu andaki durumunu bilemiyorum ama ege çok küçük olmasına rağmen uzun bir süre oynatmışlardı alt kattaki oyun odasında.

01/07/2011 07:26:00

Ela'cım niye daha once soylemedin. Hep UHM'ye gittik:) Pelit'i kontrole gitmek gerek buarada:)

01/07/2011 08:33:00

vallahi yazarken dün gece aklıma geldi desem inan. :)))

01/07/2011 08:39:00

inanırım şekercim:)

01/13/2011 15:23:00

Yildiz'daki adana sofrasinda da oyun odasi ve abla var. Digerlerini bilmiyorum ama bana fena degil gibi geldi, oyuncak coktu.

01/13/2011 22:28:00

arkadaşlar bir tanede benden gelsin
ankaranın köklü restorantı Hacı Arif Bey de bir oyun odası ve ilgilenen bir abla var cok büyük bir alan olmasada  bayagı oyalıyor,ayakkabısız alıyorlar üstelik
çocuk giderkende ufak bir hediyede veriyorlar

01/13/2011 23:34:00

hergün oluyor
hafta içleri dahil
hatta hafta içi daha sakin oluyo diyebilirim

01/15/2011 13:37:00

MERHABALAR OYUN ABLANIZI YANINIZDA GÖTÜRMEK İSTER MİSİNİZ? BÖYLECE HEM İÇİNİZ RAHAT OLUR HEMDE KEYİFLİ ANLAR YAŞARSINIZ...

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...