ankara'da oyun ablası olan mekanlar

<123>

Ynt: ankara'da oyun ablası olan mekanlar

01/15/2011 13:46:00

Süper olur daaaa, nasıl???????

01/15/2011 13:47:00

Bu da iyi fikir tabiki:)

01/15/2011 13:48:00

Ezgicim sanirim oyun ablaligi yapiyor esmira..

01/15/2011 13:49:00

bu arada aklınızda bulunsun pelitte artık oyun ablası yok

01/15/2011 13:51:00

Bak çok üzüldük şimdi Edacım:)) Zaten olmasıyla olmaması arasında fark goremedik biz gittigimizde:)

01/15/2011 14:09:00

EVET BEN OYUN ABLALIĞI YAPIYORUM :D GAZİ ÜNİVERSİTESİ OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ ÖĞRENCİSİYİM BU KONU MİLE GÖRÜŞMEK İSTEYENLERE DETAYLI BİLGİ VEREBİLİRİM. KONUDA OLDUKÇA DENEYİMLİYİM VE REFERANSLARIM VAR. GERÇİ BENCE EN ÖNEMLİ REFERANS İNSANIN KENDİSİ OLMALI HER ZAMAN ÇÜNKÜ BEKLENTİLER KİŞİDEN KİŞİYE GÖRE DEĞİŞİR. BU DA BENİM FELSEFEM TABİ;)

01/15/2011 16:22:00

serpilcim ne biliim içerde bi kadın vardı önceden gittiğimizde:) ben böyle mekan sahibi olsam bu konuya çok önem verirdim şahsen(devamlı müşteri açısından) herkezi de kendim gibi sanıyorum herhalde..

bu arada oyun ablası bulunduranların alayı kebapçı galiba..bu da ilginç

02/16/2011 09:42:00

Çok önemli bir konu gerçekten...Ben Ankara'ya yeni taşındığım için hiç bilmiyorum, konuyu takipteyim....

02/16/2011 09:50:00

Adana sofrası'nın Yıldız'daki şubesinde de var oyun ablası, çok da ilgili bir bayan..Oyun bölümü de gayet temizdi...Tek sorun cuma akşamı gitmiştik ve saat 20.00'ye kadar boş olan mekan birden doldu .. Oyun bölümünde iki çocuk varken birden on çocuk oldu..Tabi oyun ablası tek başına yetişemedi..
Hafta içi daha rahat olur diye düşünüyorum gitmek isteyenler için yine de diğer çoğu yere göre güzel..

03/02/2011 23:20:00

yıldız da urfalı hacı mehmet var oldukca güzel bir oyun alanı var giriş katta ve alt katta çocuklar için ozel alan yapmışlar oyun ablalar gözetiminde atlı karıncadan tutun sinema salonunda çizgi film seyrettirmeye kadar herşey var.siz yemek yerken yemek salonundaki büyük tv ekranlarından cocuğunuzu seyredebiliyosunuz ayrıca çıkarken size yemek kuponları karşılığında oyuncak da hediye ediyolar çocuğunuzun fotografını cekip magnetli hediye ediyolar...h.sonları kalabalık oluyor ama tavsiye ederim

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...