Kendimizden Geçtik Hadi, Bebeklere Nasıl Bahaneler Bulacağız?

<123>
05/30/2011 11:29:00

2 kutu Chicco güneş kremi var, ben hala güneş kremi bakınıyorum, hadi bitsin de lazım olsun alayım amenna, tutuyorum kendimi. Benimkisi sıkıntı alışverişi tamamen internetten, bilgisayar olmasa aile bütçemiz şenlenecek.

Ynt: Kendimizden Geçtik Hadi, Bebeklere Nasıl Bahaneler Bulacağız?

05/30/2011 11:32:00

Ben kredi kartını evde bırakıyorum Perihan, sen de kocana teslim et.... yoksa ucu sonu yok.

ancak chicco günes kremi rahatca sürelebilen bir krem değil, yani gunes kremi bakınmakla cok da haksız sayılmazsın....

05/30/2011 11:34:00

Ben içindekiler kısmını ıncık cıncık didikliyorum. O zaman alınabilicek şeyler o kadar azalıyor ki... Hele de oyuncak vs kısmında...

05/30/2011 11:50:00

Yasemin, hemen vazgeçemem, zaten güneşten haz etmeyen bir oğlum var, evde bular öyle çıkarım dışarıya. Grubun ruhunu zedelemeyeyim :)

05/30/2011 11:50:00

Zelal+1

05/30/2011 12:09:00

Mahalle baskısı yapıyoruz, anlaştık:)

05/30/2011 12:10:00

Ben bi posta alım gerçekleştiricem çok yakın zamanda, lakin buradaki hacmi büyük kamyon, kayık, kova kürek gibi şeyleri götürmeyip, TR'de tekrar alıcam. Var mı itirazı olan??? :)

Bir de şampuan, el sabunu vs şeylerini oraya yeni alcam. Ama zaten bunlar ihtiyaç, yıkanacak bu çocuk değil mi :P

05/30/2011 12:12:00

Zelal, eger urunlerin icerigini incik cincik okuyorsan, sampuan, el sabunu konusunda da titizsindir diye düşünüyorum. O tarz ürünler TRde cok pahalı haberin olsun.

ancak tr'ye gelirken akar, kokar, diger kiyafetleri, mahveder dersen, orasi ayrı..

kurek kova gibi ihtiyaclari da BİM'den al....

05/30/2011 12:14:00

3 ay kalcaz Başak ne minik şişesi kuzum :) Damacana anca paklar :P Yasemin kullandığım marka burada yok, TR'den getirmiştim buraya da şampuanı vs :) Şimdi yien tr'den alıcam usa'dan gelen bi cengaver bulduğum zaman yedek şişe alıcam. Dev 34 oz. :) Anca öyle ekonomik hale geliyor.
BİM ııh plastiğinin içeriğini bilmiyorum onun sıcakta güneş altında kalacak şeyler bunlar.

05/30/2011 12:17:00

Şu bir iki hafta bu grubun yüz karası olup, sonra size kök söktürebilirim :)

05/30/2011 12:26:00

slm kızlar yaa bende dayanamıyorum alışveriş yapmadan duramıyorum özellikle netten. sabah işe geldiğimde pcyi açtığımda yaptığım ilk iş alışveriş sitelerini dolaşmak nolacak bu durumum yaa :(((

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Alışveriş Yapmadan Yaşamak Mümkün

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...