Kendimizden Geçtik Hadi, Bebeklere Nasıl Bahaneler Bulacağız?

<123>

Ynt: Kendimizden Geçtik Hadi, Bebeklere Nasıl Bahaneler Bulacağız?

05/30/2011 12:27:00

E madem güneş kremi ihtiyacın var, indirimleri niye kaçırdın yaws... Mis gibi trukid önce limango'da, sonra unnado'da indirime girdi.

Terlik+Mayo+güneş kremi.

Bir soru; anane, babane tayfasının aldıkları, onlara aldırılanlar sayılıyor mu? Onlar üzümünü ye bağını sorma mı?

05/30/2011 12:30:00

Başak aynen bende siliyorum, Nurtiria'da biri yazmıştı indirim grubuna orda gördüm aaa benim Trukid demiştim :))) Güncellemelerden öğrendim yani. O mailler direk silinmezse çok kışkıtıcı olabiliyor. Aferim iyi yoldasın bacım :)

05/30/2011 12:32:00

Ben bu konuda kendimi engelleyebileceğimi hiç sanmıyorum!

Şöyle ki; Ada'nın geçen seneki yazlıklarından büyük bir kısmı bu yaz olmayacaktı; ucuza halledeyim yüklü alışveriş diye mertere gittim; yaklaşık 90 lirayı 5-6 body, 2 pijama ve bir pantolona verip geldim. Pek de ucuz değilmiş. Sonra LCW ye gidip güzelce alışverişini yaptım tüm t-shirt, şort vs halloldu, daha bir şey almam derken name-it indirimini gördüm fırsatlarda 10 liraya geldi gerçi bir kot aldım, artık eksiği kalmadı derken CA daki kıyafetler gözüme ilişti! Artık yazlığa ihtiyacı yok hatta hiç yıkamasam yaz sonuna kadar giyebilecek kadar kıyafeti oldu ama biliyorum ki durmayacağım! Duramıyorum Ada'ya alırken.

Oyuncak da da durum böyle! Bir çekici arabası var, başka bir tane beğeniyor alıyorum! İki itfaiyesi var, bunda adam var diyor alıyorum! Bununla güzel vakit geçirir diyorum, bu gelişimine faydalı diyorum, bu öyle bu böyle derken bakıyorum dünya kadar almışım!

Kitap kısmını ne siz sorun ne ben söyleyeyim zaten!

05/30/2011 12:34:00

Yeme-İçme konusunda da babası hasta! Meyve suyu alacak her çeşidinden bir tane! Süt alacak her çeşidinden bir tane! Ada bir fırt alıyor diğerini açtırıyor! Çocuğa meyve al diyorum marketi toplayıp geliyor! Ben de meyve yemem kendisi de! Yarısından fazlası çöpe gidiyor!

Doyumsuz bir çocuk yetiştiriyoruz farkındayım ama Ada söz konusu olunca ikimzin de ayarı yok!

05/30/2011 12:38:00

Başak beni direk vursanız yeridir yani!

05/30/2011 12:48:00

Ben uzun zamandır,kendime birşey almayıp full Tunişe alıyordum,aynen oyuncaktan giyime,ayakkabı çeşit çeşit,renk renk....Artık yeter dedim ve kendime almaya başladım.Ehh en azından dengeledim,dolabı düzenlemek ne kadar kıyafeti ne kadar oyuncağı var görmek ve ona göre almak ,kendine hakim olmak lazım,mantığını çalıştır,hislerini değil.

05/30/2011 12:51:00

Aslında artık alışveriş merkezlerine gitmemeye karar verdim ben de. bir süre önce başladım kendim için oruca da Ada kısmında daha zor işim!

Başak vur yüzüme cidden! Ukalalık da yapabilirsin çekinme! Çocuğuna zarar veriyorsun diyerek ne yaparsan yap, haklı olduğunu bilince sesim çıkmaz!

05/30/2011 12:52:00

Alışverişe tok ve yorgun olarak gidin tavsiye!!!

05/30/2011 13:09:00

Basak sende isik goruyorum yavrum aynen devam et.

Toplu alisveris yok,begendikce aliyorsunuz.

05/30/2011 13:11:00

Başak usa siperişlerini verdin mi sen? Bi rahatlık seziyorum sanki :P

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Alışveriş Yapmadan Yaşamak Mümkün

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...