Kendimizden Geçtik Hadi, Bebeklere Nasıl Bahaneler Bulacağız?

<123>

Ynt: Kendimizden Geçtik Hadi, Bebeklere Nasıl Bahaneler Bulacağız?

05/30/2011 13:19:00

Şaşırtıcısın vallaha :)))

05/30/2011 13:31:00

Evet evet... Kesinlikle iyi birşey dedim...

05/30/2011 21:08:00

bende bebek ve oyuncak mağazalarına girmiyhorum artık,kendimi kaybediyorum..ilk başta abarttığımı görünce sonrasında her aya bir oyuncaktı planım tutuyorum kendimi,internetten inceleyim,yorumları okuyup ona göre alıyorum oyuncağı,böylelikle bunu boşa almışım dediğim bir oyuncağı olmadı..Şimdi ise farkettim ki evde, dışarıda doğru yönlendirme yapılırsa  hersey ona eğitici oyuncak..

05/31/2011 11:02:00

Atın beni bu gruptan, hatta Taksim'de sallandırın ibret-i alem olayım. Bir de koç moç olayım falan demiştim, ilahi ben!!! Daha aldığım şeye sahip olamayan şuursuz benim!
Başak, buradan minik şişelere doldurulup getirilecek şampuanımız yok artık. Oh mis. Bi daha alıcaz. Bizimki az önce hayatının ilk köpüklü banyosunu yapmış oldu, vatana millete hayırlı uğurlu olsun...
Marifetimizin resimlerini de ekledim :)

05/31/2011 11:28:00

şu an bebeme çarşaf,koruyucu falan neyin bakıyorum.bunları halledeyim,alın beni şefkatli kollarınıza:))

her mevsim geçisinde zaten Berk'e yeni birşeyler alınıyor,aslında yeni olmuyor,hiç olmadığı için,boy uzaması,ayak büyümesi sebebiyle  alınmak zorunda kalıyor... Kreşe de gittiğimizden hep yedekli...yalnız marka takıntımdan vazgeçtim,çok almak zorunda olduğumdan ne olursa alıyorum.bebekken kaliteli 3-4 şeyi olurdu,kurtarırdık durumu .ama şimdi adamlık 2 tane olsun diyorum,resmen artık uyumsuz bile giyiniyor ne yapayım,yetişemiyorum.hele şimdi bez bırakma günlerinde ne giyerse:))

bu arada  neredeyse 3'e yaklaştı,daha yeni yatak aldık.Ama tebrik isterim;allah ömür sağlık verdikçe gençken bile kullanabilecek:) bazen cimri olabiliyoruz:))

05/31/2011 12:44:00

burcu + 1 canım,kk var ama gıda alışverişi için kullanıyorum kıyafeti genelde nakit yada tek çekim yaparım asla limitimin dışına çıkmam çünkü sonradan ödeyecek fazla bir param yok,maaşımız belli açılmayız yani.

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Alışveriş Yapmadan Yaşamak Mümkün

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...