Bloglarım

Ynt: Bloglarım

09/27/2010 14:01:00

nette arama yaparken, haydioynayalim.blogspot.com adresini keşfetmiş ve kendi bloguma( kuzeyinsayfasi.blogspot ) eklemiştim. diğer bloglarını da takip edeceğim.

09/27/2010 20:36:00

Teşekkür ederim. Yorumlarını bekliyorum.
Sevgiler,
ç.

09/28/2010 07:04:00

Çiğdem merhaba,
"haydioynayalim" adlı blogundan az önce haberim oldu:) Çok iyi bir fikir, tebrik ederim. İçeriğe şöyle bir göz atınca yazılarını derleyip yeniden düzenleyerek güzel bir e-kitap oluşturabileceğini düşündüm. Bir de TÜBİTAK'ın yeni çıkan bir kitabını haber vermek istedim. Linki: http://www.tubitak.gov.tr/sid/528/cid/19801/index.htm;jsessionid=71637C680D3A9DBFC4CAE310F29041C1

Selamlar...
Yıldıray

09/28/2010 07:15:00

arkadaslarin dikkat cekmesi uzerine ilk olarak "haydi oynayalim"a baktim, daha detaya inmeden hemen yazmak istedim: ne orijinal, ne eglenceli oyunlar! "kis havuzu"nda gozum kaldi.

09/30/2010 14:32:00

Yıldıray selam,
Teşekkür ederim. Çok iyi niyetlerle ve ortak yazarlı olacak diye açtığım bir blog. Fakat her zaman olduğu gibi bir iki değerli katkıdan sonra diğer arkadaşlar durdu ve her şey bana kaldı. Ben de maalesef zamansızlıktan istediğim gibi ilgilenemedim.
E-kitap fikrin çok güzel hakikaten. Sorun şu ki nasıl yapıldığını bilmiyorum. Eğer çok teknik bilgi gerektirmiyorsa nasıl yapıldığı hakkında bilgi verebilir misin? ya da en basit anlatımıyla nereden bulabilirim bu bilgiyi?
Gönderdiğin kitap her ne kadar 6+ dese de TÜBİTAK'tan şimdiden alınacaklar listesinde. Önümüzdeki hafta kısmet olursa gidip alacağım. Sayenizde listemiz her gün uzuyor:))
Sevgiler,
ç.

Sevgili Ülkü,
Beğenmenize sevindim. Katkılarınızı bekliyoruz.
Selamlar,
ç.

Biradambirbebek Dergi İlk Sayısıyla Yayında

10/05/2010 11:35:00

Biradambirbebek dergi ilk sayısıyla yayında...Aşağıdaki sayfadan dergiyi ücretsiz olarak okuyabilirsiniz. Emeği geçen herkese teşekkürler 

http://www.biradambirbebek.com/?page_id=754

11/24/2010 11:29:00

haydioynayalımı bende ilgiyle takip ediyorum elinize emeğinize sağlık

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
BLOG SAHİBİ NURTURİA ÜYELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...