HiL 'in BONCUK GOZLU ASYA 'SI 1 YASINDA :)

<1234>
04/03/2012 19:30:00

Erken den aciorum ki doum gununde firsatiniz olmaz hilal hanimcim simdiden uzun saqlikli mutlu huzrlu bir omur gecirmeniz dileqiyleeeeeee hayal ettiqinniz hersey sizin olsunnn :) mucccxx

Ynt: HiL 'in BONCUK GOZLU ASYA 'SI 1 YASINDA :)

04/03/2012 19:32:00

Mutlu seneleri olsun kuzununnn.Şansı sağlığı parası bol olsun...Hep iyilerle karşılaşsın inşallah....

04/03/2012 19:35:00

Aaaaaa asya kuzumun iletisini ben acicaktim:)))

Mutlu yillarin olsun huzurlu saglikli sansli ol boncuk gozlu kuzum:)

Hilalcim seninde anneliginin 1. Yildonumunu kutluyorum umarim hersey cok guzel olur hepiniz icin:)

04/03/2012 19:39:00

nice senelere asyaa

mutlu hayırlı sağlıklı yaşam dilerimm 

04/03/2012 19:45:00

Enes le batununkinide ben acicamm :))))) ondan acele davraniyorumm sekerim :p

04/03/2012 20:00:00

Adaşımız sağlıklı,mutlu,uzunnnn,hep gülerek geçecek bir ömrün olsun.

Boncuk gözlü Asya nın güzel annesi,anneliğinin tüm yılları en az bu ilk yıl kadar güzel geçsin.Uzunnn yıllar paylaş boncuk gözlü kuzunla.Kucak dolusu sevgiler,öpücüklerrrr

04/03/2012 20:01:00

Asya' ya mutlu bir omur diliyorum:) Hial, anne oldugun gunu temsil eden 1. yas gunu cok ozeldir. Tebrik ederim.

04/03/2012 20:04:00

canımm öncelikle anneliğinin en özel yılı olan ilk yılı kutlar evladının nice nice yıllarını görmeni dilerim:)

dünya güzeli prensesimin de doğum gününü kutlar sevgi mutluluk huzur dolu bir ömür dilerim :)

04/03/2012 20:17:00

Nice guzel seneler....

04/03/2012 20:23:00

Hilaal, kızının doğum gününü kutluyorumm.. çok mutlu,uzuuunn bir ömrü olsun:))

04/03/2012 20:29:00

Nurturiadaki en sevdiklerim listesinin baş sıralarında olan Dilşatcım yine baş sıralarında olan Hilal in güzel ve boncuk gözlü tatlı kızı Asya için topik açmış ellerine sağlık :) Asyacım güzel kuzum doğum günün kutlu mutlu olsun 1. yaşın sana senin gibi tüm güzellikleri beraberinde getirsin,umarım hayatın boyunca hep güler çok ama çok mutlu olursun,Hilalcim senin de bu özel ve güzel gününü paylaşmaktan çok mutluyum hayatının geride kalan ve hep devam edicek olan en güzel ve değerli senesi kutlu olsun,batuyla sizi çok öpüyoruz :)

<1234>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...