Atölye Mini Sanat

Ynt: Atölye Mini Sanat

11/02/2011 22:25:00

evet,gidiyoruz elçin.
çok geçmiş olsun

11/02/2011 22:27:00

tesekkurler!

11/18/2011 21:54:00

Selam!

Ben bugun Oyku'yu Mini Sanat'a muzik dersine deneme icin goturdum. Aslinda hem resim hem de muzik dersine goturmek istiyorum. Gercekten de guzel bir yer.  Oyku'nun de cok hosuna gitti. Yalniz girdigimiz derste sadece Oyku vardi ve bana bu tip dersler ancak baska cocuklar olursa mantikli geliyor. Bugun bir cocuk daha cuma gunu icin resim ve muzik dersine kayit yaptirmis. Ben de Oyku'yu cuma gunleri muzik dersine goturmeyi dusunuyorum. Boylece 2 kisi oluyorlar. Muzik dersini su anda bizim yas grubu icin sadece cuma gunu acabiliyorlarmis.

Ben 2 derse ayni gun ust uste goturmek istemiyorum cunku kisin zaten yapacak aktivite az, 2 ayri gun goturursem 2 gunumuz dolar diye dusunuyorum. Eger biz grup olusturursak resim dersini baska bir gun de acabileceklerini soylediler.

Sonuc olarak, muzik ve/veya resim dersine siz de gelmek ister misiniz?

Bu arada biz su anda Gymboree'de resim dersine devam ediyoruz. Oyku hem ozgurce doke saca  cesit cesit resim aktivitesi yapiyor, hem guzel vakit geciyor hem de baska cocuklarla birlikte olmus oluyor. Resim dersinden genel olarak cok cok memnunum ama orasi hem bize cok uzak hem de biraz pahali...

Birazdan bu konu ile ilgili bir konu basligi acacagim...

11/18/2011 22:04:00

elcino, bende kızımı Gymnoree de resim dersine götürmek istiyorum fakat yanlış hatırlamıyorsam 3 aylık anlaşma yapılıyor birde derslere çocuklar ile birlikte bizde giriyoruz,ben istiyorum ki yaşıtları ile 1 saat bile olsa biraz yalnız kalsın,kendini ifade etmeyi öğrensin.Bunun için çok mu erken bilmiyorum.

Mini Sanat'ı biraz inceleyebildim ama bize çok uzak,orada da derslere çocukla beraber mi giriyoruz. 

11/18/2011 22:08:00

Gymboree'de minimum ne kadar surelik anlasma yaptiklarini hatirlamiyorum. Ben kizim 15 aylikken bir paket almistim, hala onu kullaniyorum ama cok az dersimiz kaldi.

Mini Sanat'da istersek ve cocuklar alistiktan sonra derse tek basina girebiliyorlarmis.

11/18/2011 22:20:00

esracim, aslinda 2 yastan itibaren kabul ediyorlar su anda. Biliyorsun Oyku de tam 2 yasini doldurmadi ama yakin yaslar olunca 22 ya da 24 ay olmasi cok fark etmiyor anladigim kadariyla.

ucreti tek ders aylik 150, 2 ders aylik 250. Gymboree gibi degil yani. aylik sabit ve ancak alternatif, kapasitesi dolu olmayan bir sinif varsa telafi edebiliyorsun.

11/19/2011 07:58:00

Elcino merhaba
bizde 3 haftadır mini sanata müzik dersine gidiyoruz ve bizdede aynı durum geçerli bizde dersi tek başımıza alıyoruz.Aslında 2 çocuk daha var demişlerdi ama bir hafta hasta dediler 1 hafta bayram tatili dediler.Geçen haftada sormadım :) bende aynı şekilde başka çocuklarda olsun istiyorum. Ama biz cumartesi günleri gidiyoruz.

11/19/2011 08:19:00

Yesim bana cmts dersinden bahsetmediler, ben haftaici derslerini aorduufm icin herhalde. Siz hangi saatte gidiyorsunuz? Sizin hafta ici gelme imkaniniz var mi? Biz de Gymboree'den tecrubeliyiz, derste 2-3 cocuk olunca ozellikle kisin hastaliklar nedeniyle katilim cok az oluyor.

11/19/2011 08:23:00

Ben çalışıyorum o yüzden bizim için haftaiçi imkansız cumartesi 11:00 grubundayız.Ama bugün gidemiyoruz Can hasta. Sizin haftasonu gelme imkanınız var mı?

11/19/2011 08:24:00

Evet olabilir ben bir dusuneyim

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...