Atölye Mini Sanat

Ynt: Atölye Mini Sanat

11/19/2011 08:27:00

Zaten eğer dersler yanlız devam ederse ben 1 ay da resim kursunu denemeyi düşünüyorum. Ama sizde katılırsanız müziğe devam edebiliriz .sen bir düşün bakalım cevabını bekliyorum :)) sevgiler

06 7Y
11/19/2011 09:01:00

hafta içi katılan arkadaşlar kaçta ve hangi derse gittiklerini yazabilirler mi? hafta içi sabahtan 1'e kadar biz katılabiliriz...oğlum hangi dersi severse tabi..önce bi denemek gerekiyor sanırım

11/19/2011 22:38:00

merhaba arkadaşlar bende yeni üye oldum.aslında oğlum doğunca olmuştum ama aktif katılamamıştım.neyse oğlum için oyun grubu ararken tekrar girdim siteye.bende oğluma birşeyler arıyorum ve burası çok ilgimi çekti.bende çalıştığım için hafta sonu getirebilirim.resim olur müzik olur hangisini isterse artık.bir de salı müsait oluyorum.sizlerle iletişime geçmeyi isterim.cumartesi hangi atölye var acaba?

11/20/2011 22:08:00

ne zamandır bir fırsat bulup yazamadım. biz birkaç hafta önce katıldık müzik deneme dersine. Duygu öğretmenin sınıfına. bir tek biz vardık sınıfta :) Burçak pek bi keyif aldı. hatta butun bir hafta boyunca pee-kaa-boo diyerek dolastı. Dadya cocuklarının deneme dersine de katıldığımızdan ve oradan da memnun kaldığımızdan acıkcası karar vermekte epey zorlandım. neticede Mini Sanatı tercih ettim. Çünkü 1) evime yakın 2) güzel bir program 3) sabırlı bir ogretmen 4) makul fiyat 5) en fazla 5 öğrenci. bu derse devam edebilecek iki ogrenci daha oldugunu soylemislerdi. demek onlar Oyku ve Can mış :)

Kaydımızı yaptırdık ve cumartesi 10 dersine gittik. Yesim 11 de bir ders oldugunu bilmiyordum. bizim icin fark etmez 10-11. haftasonu ve tercihen ogleden once oldugu surece olusturulacak her gruba kayabiliriz.

11/21/2011 15:21:00

yeşim hanım bende oğlumu yazdırmak istiyorum.programa baktım cmtesi 11 de müzik görünüyor.deneme için bu hafta gelmeyi planlıyorum.sizinde oğlunuz 2 yaşında sanırım.bir grup olabilirz.bende kendi yaş grubu ile olsun istiyorum.umarım oğlumda beğenir.

11/22/2011 06:34:00

Gözdecan bu haftasonu biz gidemedik. Can hastaydı. 11:00 sizin içinde makulse 11'deki derslere beraber katılmayı bende isterim.  10:00 bizim için biraz erken oluyorda

Guner hanım,benim oğlum 2,5 yaşına girmek üzere.Cumartesi 11:00 müzik grubundayız.Dersler gerçekten keyifli geçiyor. Duygu öğretmen çok şeker.Can ders bittikten sonra bile gitmek istemiyor :) Bu haftasonu gelir ve keyif alırsanız beraber devam ederiz. Bende derslerde tek olmasını istemiyorum.

Aslında ben eğer dersler tek devam etseydi bu ay resim grubuna geçmeyi planlıyordum. Ama grup oluşturusak müziğe devam ederiz :))

Sevgiler

11/22/2011 08:04:00

tamamdır bu cumartesi 11 de bulusalım o zaman

11/22/2011 08:12:00

süper :))
görüşmek üzere
sevgiler

11/22/2011 09:54:00

evet 11 de görüşelim.

11/22/2011 10:06:00

anlaşılan bu haftasonu daha eğlenceli ve renkli geçecek ders :)
görüşmek üzere
sevgiler

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...