Atölye Mini Sanat

Ynt: Atölye Mini Sanat

11/22/2011 08:25:00

merhaba,ben de bu cumartesi deneme dersine gelmeyi düşünüyorum,kızımın hoşuna giderse bizde haftasonu grubuna devam edebiliriz.

11/22/2011 17:27:00

ben randevu almadım daha sorun olur mu acaba?bir de yeşim neler yapıyorsunuz müzik de ritim çalışması falan mı

11/23/2011 06:18:00

Arayıp randevu almanda fayda var bence güner. Dersler aslında oyun şeklinde geçiyor.işin gerçeği ben sadece ilk derste yanlarındaydım. Can benimle birlikteyken huy değiştiriyor diye ben diğer derslerde aşağıda oturdum.zaten normalde de çocuk alıştıktan sonra onlarında tercihi derslere çocuğun yanlız katılması. Girdiğim derstede özetle, birlikte ali babayı söyleyip, resim kartlarından şarkıdaki hayvanları göstermece,onların seslerini çıkarma, dans, oradaki  ufak müzk aletlerini çalma şeklindeydi. Ritm olarakda mesela davula 5 kere vuruyor can'dan da aynı sayıda davula vurmasını istiyordu.Ama genelinde herşey oyun şeklinde.Diğer derslerde ne yaptılar bilmiyorum :) Ama Can her ders sonunda gayet keyifli ve mutlu. Benim için önemli olan da bu zaten.

11/23/2011 16:31:00

benim de istediğim buydu.çok güzel yarın fırsat bulursam arayayım.teşekkürler yeşim.şimdiden heyecanlıyım.umarım kerem de beğenir.

11/24/2011 05:03:00

o zaman cumartesi gorusmek uzere :)

11/24/2011 08:12:00

ben mini sanatla görüştüm. Normalde Eylül 2009'dan önce doğumlularla sonra doğumluları ayrı iki grup yapıyorlarmış. o yüzden siz Cumartesi 11 de biz 10 da gidiyormusuz. ama simdilik her iki grupta da yer müsait olduğundan kaydırma yapmaya izin verdiler. bu cumartesi deneyelim, duruma bakalım derim ben...

11/26/2011 14:55:00

çok güzeldi bugün.oğlumun da hoşuna gitti.iyi ki gitmişiz.

11/28/2011 11:07:00

Evet Güner. Her ne kadar benim oğlan kıskançlıktan arza çıkarsada güzeldi haftaya yine aynı ekip devam ediyoruz değilmi arkadaşlar??

11/28/2011 17:53:00

evet yeşim can süperdi.haftaya daha güzel olacak kanaatindeyim.yarında resim dersine gideceğiz biz.umarım o da güzel geçer.

12/02/2011 18:38:00

Bizde yarin muzik dersine gidecegiz Saat 11 de katilcak olan varmi?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...