Bulaşık makinası derterjanımı evde kendim yaptım

Ynt: Bulaşık makinası derterjanımı evde kendim yaptım

12/31/2011 07:59:00

aaaa ne güzel bir haber , tableterim bitsin borax alıyım ben de deneyeceğim :)
tşkrlr..

12/31/2011 08:17:00

Süper gerçekten denemek lazımmm:)

12/31/2011 08:54:00

super ınsallah denemek nasıp olur..

daha yenı fınısh powerball denen seyden aldık :((  mecburen en kolayı :(

12/31/2011 09:12:00

ohh ne güzel olmuş 5 tane tabletim kalmıştı bitince bende soda harici araştıracaktım
kolaylık oldu sağolasın:=))

12/31/2011 09:17:00

çok güzel.. listeyi aldım umarım malzemeleri alıp karışımı hazırlamak konusunda tembellik etmem..Teşekkürler

12/31/2011 10:20:00

supersin valla:)camasırda ne yapacagız onuda ogrenirsem cook svinirim.bunu mutlaka deneyecegim

12/31/2011 11:00:00

Nil canım zaten tüm bu kimyasallar biz rahata çabuk alıştığımız için çabucak giriverdi hayatımıza.Ama çocukların sık sık hasta olması bana illallah dedirtti artık.Ayrıca bunu hazırlamak için öyle saatler harcamana gerek yokki.5 bilemedin 10 dk en fazla.Kuzularımız için bu kadarcık bir uğraşa deymezmi ?Onlar bizim herşeyimiz...Saklamak için kapaklı cam kavanozu tercih ettim..Üşenecek bişey yok kalk sıva kolları hemen :))

Leman cım çamaşırlar için;çamaşır sodası,matik sabun ve ön yıkama gözüne arap sabunu kullanıyorum.Beyazlık için boraks yetişti imdadıma.Yumuşatıcı olarak ta elma sirkesi :) kattımmıydı harika bir temizlik elde ediyorum ve mis gibi koku da cabası tabii :))
Tavsiyemdir 

12/31/2011 11:17:00

mutluanne bunları aktardanmı alıcaz

12/31/2011 11:18:00

12/31/2011 11:27:00

gerçekten bu kimyasallar hem hem sağlığa hem keseye zarar. bulaşıkları elde yıkamak daha karlı gibi geliyor. başlığı gördüğümde çook sevindim. ben de hemen denemek isterim. ilk fırsatta malzemeleri alıp ypıcam.

benim bi sorum olucak. bu karışımdan bulaşık mak. deterjan gözüne ne kadar koymak yeterli olur.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Tecrübe-Bilgi Paylaşımı_Doğal Temizlik Doğal Yaşama Merhaba

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...