Bulaşık makinası derterjanımı evde kendim yaptım

Ynt: Bulaşık makinası derterjanımı evde kendim yaptım

12/31/2011 09:42:00

ben çamaşır deterjnı tarifini anlamadım detaylı yazarmısın arap sabunu köpük yapmazmı

12/31/2011 09:48:00

ben bulaşık deterjanı tarifini yaptım ve kullandım..ama 15 20 seferden sonra bulanık çıkmaya başladı bende bırakmak zorunda kaldım...sizinkiler nasıl oldu ve olacak merak ediyorum...

12/31/2011 11:16:00

Nevbahar evet canım ben aktardan temin ettim hepsini.boraksı eczanelerden de bulabilirsin yalnız..

bulaşık makinasının gözüne dolu dolu bir tatlı kaşığı koyuyorum. anne -ss, ve cam kavanozda saklıyorum..
eminenes;arap sabununu ön yıkama gözüne su alırken biraz ekliyorum kirleri yumuşatsın diye,köpük oluşmadı şimdiye kadar.ana yıkama gözüne ise çamaşır sodası,matik sabun ve sadece beyazlar için bir yemek kaşığı boraks ekleyerek kullanıyorum.uzun süredir bir sorun yaşamadım...
lina cım aynı ürünleri kattın dimi yanlış anlamadım sanırım.acaba miktarımı fazla ekledin diye düşünüyorum.bardaklarda deterjan gibi kalıntı bırakmış olabilirmi dersin..

Not:boraks yüksek sıcaklıkta eriyen bir maddeymiş arkadaşlar çamaşırda ve bulaşıkta kullanırken 70  derecede kullanıyorum.bunuda yazayım baştan yazmayı unutmuşum

12/31/2011 11:53:00

süper..süper...süpersin...kesinlikle deneyeceğim..çok teşekkürlerrrrrr

12/31/2011 12:56:00

Vavvv canım sen ne harikasın ya.Bence bunu ticarete dök bende ilk müsterin olayım.Çünkü ben butür şeyerde pek başarısızım.Banada yapar mısın? Nütfennnnnnn

12/31/2011 13:05:00

saglıklı temizlk gibisi yok heryer ışıl ışıl olma adına dogayı kendimzi  kirletyrz bi elli sene önce kanser hastalıgı bilinyomuydu?biz insanlr  bireysel olarak duyarlı olursak bu kimysalla öve öve kendilerni övemzler bu konuda  çok duyarlı ollm evimizi zehirlemylm

12/31/2011 13:06:00

Dilek'cim alemsin yaa,ticaret kim ben kim elimde patlar kesin.....Tiyatroya geliyon dimi haftaya sen.oraya gelirken biraz yapıp getiririm senin için...yapmam mı hiç aşkolsun :))

12/31/2011 13:36:00

Canımmmmm  gelmem mi geleceim tabi:)))))) Çok sevinirim valla çok teşekkür ederim beş çocuk birde ben sana zor oalcak ama.

12/31/2011 14:03:00

Alemsin yaa ner zorluğu olacak elime yapışacak değil yaa......Bu arada şimdiden duaya başladım ben.önümüzdeki hafta sonu direksiyon sınavı için.Pazar olma ihtimali var dediler bugün çoz üzüldüm.inşallah cumartesi olurda rahatlarım :( Pazar günü için güzel hayallerim var çünkü

01/02/2012 11:34:00

evet aynen yaptım..ilk zamanlar çok memnundum..ama daha sonra bulanık olmaya başladı özellikle camlar..bende mecburen bıraktım ve şu an arayıştayım...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Tecrübe-Bilgi Paylaşımı_Doğal Temizlik Doğal Yaşama Merhaba

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...