Bulaşık makinası derterjanımı evde kendim yaptım

<123456>

Ynt: Bulaşık makinası derterjanımı evde kendim yaptım

01/10/2012 13:11:00

ayyy çok kafam karıştıı..hardal tuzu da ne ola ki...bi de ölçüler de önemli.bir sürü değişik tarif de var...hangisini denesem hangisiyle başlasam bilemedim...en iyisi mutluannenin ilk tarifiyle başlamk galiba..

01/10/2012 15:09:00

kızlar çamaşaır makinesine rap sabunu koyanlar ölçü nedir? bir de artı bişey koyuyor musunuz....

01/10/2012 15:46:00

MUTLUANNE seni gönülden tebrik ediyorum Allah sana yardım etsin nazarlardan korusun favori annemsin gerçekten ben de yapıcam tavsiyelerinden ama bana sabun cevizi daha kolay geldi sanki diğerini tutturamayabilirim.teşekkürler

01/10/2012 15:53:00

Özden cim arap sabunu iz bırakıyor diye duymuştum.Hiç denemedim o yüzden.

Esra cım teşekkür ederim canım.Bende temin etmek istiyorum sabun cevizinden ama daha sonra şimdilik elimdekilerle çözüm üretmeye çabalıyorum deneme yanılma yöntemiyle diyelim :))

01/10/2012 15:59:00

hmm..çamaşırlarda mı??

01/10/2012 16:28:00

yok canım yaa Özden cim çamaşırda iz bırakmıyo ben bulaşık makinası ile karıştırdım :) Özür..

Arap sabunu çamaşırda harikalar yaratıyo.Ön yıkama gözüne ekliyorum ben yumuşatsın kirleri diyerek.Beyazlar içinde ana yıkama gözünede koyuyorum.Hepsi göz kararı belli bir ölçüm yok.Çamaşırların kirlilik derecesine ve miktarına göre değişiyo
Tekrar özür yanılttığım için :))

01/10/2012 16:30:00

aşk olsun ne özürü..ben acaba olabilir mi dedim ve tekrar sordum taamadır bunu da deneyeceğim :))

01/24/2012 16:17:00

ben de denedim...ilk yıkamam gayet başarılı..bir problem yok:) inşallah o kötü kimyasallardan artık kurtuldumm!!

01/30/2012 15:36:00

DUYURU DUYURU! Facebook'ta Sayfamızı beğenen 1 kişiye 17 Şubat'ta Sürpriz Hediye!Facebook'ta Sabun Agacı   

03/03/2014 07:12:00

Boraks, karbonat ve limontuzu ile nasıl doğal deterjan yapabilirsiniz öğrenmek istemezmisiniz?

isteyen olursa 1kg 5tl den Boraks temin edebilirim. Karbonat ve limontuzu isteyen olursa uygun fiyata onlardan da temin edebilirsiniz. 

isteyen olursa karışım hazırlayıp da gönderebilirim.

<123456>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Tecrübe-Bilgi Paylaşımı_Doğal Temizlik Doğal Yaşama Merhaba

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...