Satıcı üyelerimizin dikkatine..

01/16/2012 20:11:00

Arkadaşlar,
Öncelikle hepimize hayırlı satışlar diliyorum.Hepsi birbirinden özel ürünler...

Hand made grup kurallarının 1. maddesinde belirttiğimiz gibi satıcı üyelerimizin isim adres ve telefon bilgilerini kayıt ediyoruz.

Bu bilgiler sadece grup yöneticilerinde olup,olmamasını dilediğimiz durumlarda nurturia yöneticileri ile paylaşılacak.

Daha önce sitede yaşanan tatsız olaylar nedeniyle bu önlemi alıyoruz.Aynı güvenliği satıcılarımızada sunabilmek için Üyelik sistemini onaylı yapıp,tek tek inceliyoruz.

Bu anlamda bilgilerinizi bizimle paylaşmaktan rahatsız olmayacağınız düşüncesi içerisindeyiz.

Bilgilerinizi bana mesaj olarak geçerseniz sevineceğim.

Ayrıca eklemek istediğimiz bir kaç konu daha var.Bilirsiniz farklı satış içerikli gruplarda,kişiler ilanlarını güncel tutmak için ''güncel''yazmak ya da ''...'' işareti kullanmak gibi yöntemler denemektedir.

Çok antipati toplayan bu yöntem yerine;Yeni ürettiklerinizi sergilemek gibi bir yol izleyebilirsiniz.

Örnek:modelinizin farklı bir rengi,versiyonu yada  yeni ürünler üreterek hem stoklu çalışmış olursunuz.Hem içeriğiniz çoğalır.Hem de ilanınızı güncel tutmuş olabilirsiniz.

Bu düşünceden yola çıkarak ;elinizdeki modellerin hepsini birden ekleyerek değil de tek tek eklerseniz , ürününüzün tanınmasına da fırsat sağlamış olursunuz.

Bu durumda direkt pazaryeri linki eklemek,ya da topluca fotoğraf linki eklemek çok doğru bir yol değil.

Ürün kategorilerinizide tek bir çatı altında toplarsanız,ürünlerinize ve isminize daha kolay ulaşılmasını sağlamış olabilirsiniz.

Yine alışveriş sırasında ki diyalogları da elinizden geldiğince özel mesaj yolu ile yaparsanız ürün görüntülerinize ulaşım o denli kolay olacaktır.

Örnek:Alıcı ''beğendim,alıyorum'' der bunun akabindeki,beden,renk,kilo,adet..v.b ayrıntıları özel mesaj yolu ile çözersiniz

Bunlar, şimdiye kadar yaptığımız sanal ticaretten yola çıkarak oluştuduğumuz nacizane önerilerdir.Faydalı olabileceğimizi düşünerek paylaşmak istedik.

Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
HAND MADE

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...