2011 ENLERİ:=)

Ynt: 2011 ENLERİ:=)

12/13/2011 19:33:00

hahahhh...Yazacaktım ama yanlış anlaşılmaktan korktum....
yazayım ozaman..
en alınganı Gamzeveakad:)))))

İlkbaşlarda gruplaşma var diye yakınmalarından dolayı.....

En zor nickli-pisiko(her yazacak olduğumda yaw s mi öndeydi h mi,c neredeydi diye beyin fırtınası yaptırıyor bende kısaca ve kolayca böyle yazıyorum)

En okunamayan nick-dasdglen (okunamadığı için yazmasıda zor oluyor)

12/14/2011 06:48:00

ya ne fikirler çokmış.hepsini okudum, beğendim,hak verdim,güldüm eğlendim     

kendi adıma teşekür ederim:))

bende bir En listesi yapamayacağım.zira her buluşmeda bir çift laf ediyorum sonra yiğit paşamın peşineyim...bu sebeple her halinizle hepinizi seviyorum,en güzel grup bizimki:))

sevgiler

12/14/2011 10:22:00

oh oh döktürmüşsünüz,herkesin bi en'i olmuş, bize kalmamış listeye dahil edilecek bişiy,

12/14/2011 10:35:00

en iyi kaynaşan antalya nurti anaları

12/14/2011 23:42:00

En; komşu komşu huuu- dirayet abidesi- dedikodu fakiri- mesleğinin hakkını veren- mütevazi- kötü gün dostu- can arkadaş: Feyzan71,

En; gruba hiç uğramayan, tanışmayı çok isteyip bir türlü tanışamadığım grup yöneticisi ve grup kurucusu: mdoruk,

En; kendilerini sevdirip birden kaybolan ve bir daha hiç orataya çıkmayan üyeler: Blackswan ve Kaydil,

En; hamileliğin burnunu büyüttüğüne inanmış, gönlü geniş, gelemese bile mutlaka maddi manevi etkinliklere katılımı canı gönülden yapan, devlet memuru:Becanim, 

En; terzi, arkadaş anne, aktivite fikirli, merkezi ikametgaha sahip, sıksık kaybolup bir anda çıkagelen: İlal,

En; okuma delisi, araştırmacı, sabırsız anne : Psychomom,

En; doğru fal yorumlayan, sezgileri güçlü, fitliğine hayran kaldığım: Aysel_asmin_arin,

En;
umutsuz ev kadını, çikolata yanak, zeytin göz, güzel ciltli, efkarlı, güzel gülen ama son zamanlarda daha çok umutsuz gördüğüm: Aysesat,

En;
düzenli, erkenci, cool, etkinlik insanı, sakin anne, sohbetine hala adamakıllı doyamadığım: Peyibal,

En;
 mütevazi, can arkadaş, kötü gün dostu, makul anne, sakin üye, komşuculuk oynamak istediğim, cömert elli ve cömert yürekli, uykusuzluğa dayanıklı: Hande,

En;
Yerinde duramayan, kıpır ve kendini çok yoran hamile, fedakar gelin, fedakar eş, içidışı bir, erken uyuyan, enteresan kadın: Misscapt,

En;
kilo bir insanın güzelliğini hiç mi etkilemez kardeşim ne giyse yakışıyor dedirten, içli, güzel sözü hiç sakınmayan, cömert yürekli: Codid,

En; güzel pasta ve türevlerini yapan, butik, hem hamileyken hem lahusayken fit, programlı, söz verdimi tutan, her günü bir günle dolu, sanatçı, kötü gün dostu: Ysmn, 

En; bakımlı, güleryüzlü, yaşam sevinci aşılayan, inatçı, helal be derdirten: Gamzeveakad,

En; çılgın ev hanımı, küçük dev kadın, yere yakınlardan korkacaksın (şaka) dedirten, büyümüşte küçülmüş, bak sen bizim kızaaa: Remlevebiz,

En;
en listelerinde beni mahcup eden Codid ve Ozalp07.
Canlar, burada cümlelerimin arasına gülücük koymak istemedim ama siz beni biliyorsunuz zaten şakalar var, uğraşmak için yazdığım enler var, gıcıklığına yazdıklarım var. Siz hangisini nasıl algılayacağınızı bilirsiniz. O yüzden tüm bunlar için buradan toplu gülücük atıyorum :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

12/15/2011 05:47:00

aaa bak beni umutsuz ev kadını görmüş yeşilannem...tabi diğer yazdıkların için ayrıca teşekür ederim...

ammaa ilalin orda çocuğuma bişeyler oldu,5000 defa eğilip kalktım,onu kucakladım kaç defa.kavgalar,ağlamalar, küsmeler derken ayşe umutsuz ev kadını oldu işte  :D :D

12/15/2011 06:49:00

sizi gidi en'ciler :)))  benim aklıma girşey gelmiyor, hepsini yazmışsınız, elinize sağlık.

12/15/2011 13:07:00

yesilannemde güzel belirlemiş vallahi, benden de çıkmıyor o kadar en,

12/15/2011 18:11:00

Vallaaa ne dıyeyım hepınız dokturmussunuz kızlar her bırı bırbırınden guzel ve anlamlı olmus ve cuuuk oturmus ınanın ve bızlerede yazacak bırsey kalmamıs ınanın:)))
benım ıcın yazılmıs olan tum olumlu olumsuz yorumlar ıcın cok tesekkur eder kooocaman operım sızı ve bebelerınızı:))))

12/15/2011 19:41:00

hehehe konuyu açan ben ama fırsat bulamayıp enliyemeyen yine ben
ama gerçekten süper enlenmişiz
koltuklarım kabardı ehem ühüm beni ne hallere sokmuşsunuz annem okusa grurlanır valla bana yaptığınız iltifatlardan:=))
en enli antalya anneleri:=))))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...